ЄС і Україна: молодь і працевлаштування

Дискусія «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?».Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що пройде 7 березня о 16:00 в інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» за адресою: м. Рівне, вул., Словацького, 3а.

Чи створить Європа нові робочі місця для молоді в Рівному? Хто допоможе молоді розвивати власну справу? Рівне 2020: які професії є актуальними? Ці та інші питання обговорюватимуть гості дискусійного клубу.

Підтверджені учасники:

  • Сергій Гаврилюк, заступник керуючого справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради, аспірант Львівського регіонального інституту державного управління;
  • Ігор Воляник, керівник проекту МТД Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»;
  • Сергій Ващук, експерт ГО “Рівненська агенція регіонального розвитку”, експерт з питань сприяння бізнесу;
  • Юрій Пасочник, проектний менеджер Волинського ресурсного центру.

Для участі у дискусійному клубі, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту  «ЄС: вибір молодого покоління України” який   спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (044) 425 77 09 або пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

 Проект «ЄС: вибір молодого покоління України” є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО “Фундація “Відкрите суспільство”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети