Епідемпоріг грипу перейдено

Згідно даних щотижневого моніторингу кількість хворих, які звернулись за медичною допомогою в ЛПЗ району з приводу захворювання на гострі респіраторні інфекції за останній тиждень збільшилась на 13,1 %. Захворіло 537 осіб, показник захворюваності перевищує епідемічний поріг на 4,8%. Із числа хворих діти до 17 років становили 56,6 %. В порівнянні з попереднім тижнем відмічається ріст захворюваності серед дорослого населення на 30,2 % та незначне підвищення серед дитячого (2,7%). Госпіталізовано 40 осіб, з них 24 дитини.

Враховуючи перевищення порогового рівня захворюваності на ГРІ рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району продовжено дію протиепідемічних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій  по 07.03.2018.

 

Здолбунівське районне лабораторне відділення Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети