Енергозбереження на практиці – рецепти від учасників семінару

семінар Енергоефективність Здолбунів (9)Все більшої актуальності набуває потреба швидшого впровадження політики ощадного використання енергетичних ресурсів на всіх рівнях управління, що передбачає узгодженість дій органів державної влади та місцевого самоврядування щодо формування політики енергоефективності в усіх галузях національної економіки. Саме з цією метою 29 квiтня у м.Здолбунів вiдбувся мiжрайонний семiнар-практикум з питань енергоефективностi та енергозбереження,який фактично став інструментом популяризації енергоефективних технологiй, обладнання, пошуку інвестора чи партнера, а також можливість відкрито обговорити проблематику та знайти спільні оптимальні рiшення.семінар Енергоефективність Здолбунів (8)

«Ми повинні більш розумніше підходити до використання енергоресурсів. Важлива складова – яким чином ми використовуватимемо кошти, на скільки ефективно вони будуть інвестовані в нашу область, на скільки ефективно обладнання буде працювати в комунальних, державних закладах», – зауважив до присутніх у вступному слові радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.семінар Енергоефективність Здолбунів (1)

Серед запрошених були селищний та сільські голови Здолбунівського району, керівники підприємств житлово-комунального господарства, в тому числі голови ОСББ, будинкоуправління а також представники енергосервісних організацій Рівненської області та м. Київ, члени Рівненського відділення Асоціації міст України, викладачі та студенти НУВГП.

ВІДЕО: РТБ

Голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук привітав учасників семінару і нагадав присутнім, що останній великий подібний захід відбувався у Здолбунові у 2008 році, він також передав вітання від імені голови РДА Сергія Кондрачука, який в цей день був на зустрічі з Президентом України у Києві.семінар Енергоефективність Здолбунів (11)

Детальний аналіз за три опалювальних періоди в районі представили аудиторії заступники голови Здолбунівської РДА Леонід Власюк та Микола Орлов. У ґрунтовній презентації кожен із керівників бюджетних установ міг побачити своє місце серед 75 бюджетних об’єктів. А відмінності у енергоспоживанні разючі: від 30 гривень за м.кв до 330 гривень у опалювальний період, як наприклад у протитуберкульозному відділенні Здолбунівської ЦРЛ. (Детальний аналіз у наступній статті за наслідками Семінару)семінар Енергоефективність Здолбунів (5)

Професор Петро Скрипчук, доцент Руслан Костюкевич та магістри кафедри менеджменту НУВГП відвідали семінар-практикум у Здолбунові

За результатами проведення енергетичних обстежень – енергоаудиту розглянуто питання щодо нераціонального використання паливно-енергетичних ресурсів та їх втрати в енергомережах та обладнанні в бюджетних установах і організаціях, по якому інформував дипломований інженер та енергоаудитор Олександр Данчук.

Регіональні представники відомих київських компаній Олександр Гамоля та Олександр Гордійчук ознайомили присутніх з питаннями, які стосуються енергозбереження та енергоефективності із застосуванням насосного обладнання, а також щодо комплексного вирішення проблем ресурсо- та енергозбереження під час експлуатації інженерних та комунальних систем.семінар Енергоефективність Здолбунів (19)

Основним завданням семінару-практикуму організатори вбачали в консолiдацiї зусиль влади та бiзнес-спiльноти на шляху становлення енергонезалежної України, про що у завершальному слові наголосив Валерій Гуз, заступник профільного з енергозбереження департаменту обласної адміністрації

У виїзній частині семінару була унікальна можливість не лише оглянути кращі практики енергозбереження на Здолбунівщині, а й неформально поспілкуватись керівникам установ з їх потенційними інвесторами.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети