Енергетики та здолбунівські підприємці дійшли до компромісного рішення за посередництва влади

OLYMPUS DIGITAL CAMERAБільше місяця ситуація із додатковими угодами до основних між підприємцями та енергопостачаючою компанією у Здолбунівському районі була у підвішеному стані. Підприємці активно висловлювали своє обурення негнучким підходом енергетиків і нав’язуваннями останніми безальтернативного варіанту доповнень до договору. Тому декілька раз збиралась рада підприємців району, виносилось питання на сесію Здолбунівської районної ради і врешті-решт на круглий стіл за участю підприємців, представників ПАТ “Рівнеобленерго” та керівництва Здолбунівської районної ради.

І це мало свій результат. Підписано спільний протокол, у якому виписані усі 13 пунктів, за якими досягнуто домовленостей і взаємних поступок учасників дискусії, які мають бути враховані при коригуванні додаткової угоди.

Протокол, який радимо уважно прочитати усім споживачам електричної енергії у районі ПЕРЕД підписанням додаткових угод, підписали голова ради підприємців району Ярослав Бляшин та комерійний директор ПАТ “Рівнеобленерго” В.Якимович.

energetyki (1)

energetyki (2) energetyki (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети