. Емоційний Міхо "завівся" з півоберта від Ольги Ферар | Здолбунів City

Емоційний Міхо “завівся” з півоберта від Ольги Ферар

Сотня журналістів зі всієї України завітала до студії Савік Шустер, щоб поспілкуватися із відомими в Україні політиками. Серед запрошених був і Міхаел Саакашвілі, який пробує розвивати в Україні свій новий політичний рух, та несподіванно зіткнувся не в повальними оваціями у залі та захмарними % підтримки від аудиторії, а складними запитаннями. Поставила своє запитання і громадська журналістка Ольга Ферар. Стосовно майбутніх кроків Саакашвілі в Україні та рецептів від популізму, що інколи закидають лідеру нового руху. Відповідь виявилась дууууже емоційною, яскраво збагаченою на образи та ярлики. Продовжилось це мікро-шоу і після ефіру, де на своїй сторінці у ФБ екс-Президент дружньої Грузії приділив цілий пост Ольгі Ферар, яку до того ж приписав у помічники депутата Миколи Орлова якого теж не забув обвішати ярликами. Соціальні мережі бурхливо обговорюють подію, деякі ЗМІ вже оперативно відкоментували побачене на екранах. Як можна судити із прінт-скрінів, сварка із молодою дівчиною не пішла на користь гарячому грузинському чоловікові. Прокоментував згадку про себе на сторінці Саакашвілі і Микола Орлов:

Шановний пане Президенте! Із прикрістю довідався про ваш допис у соціальній мережі і не повірив що так легко може роздавати ярлики і звинувачення така людина як Ви. Ваші помічники у бажанні знайти такі дратівливі для вас три букви БПП не дуже переймалися пошуком та уточненням інформації, яку ви оприлюднили. Я впевнений, що ви не читали жодного мого АНТИкорупційного розслідування, не вивчали результатів моєї депутатської діяльності, не знаєте моєї громадянської позиції, не досліджували хто у кого є помічником, а ГРОМАДСЬКУ журналістку яка задала гостре питання одразу записали до продажних. Не шукайте, пане Міхаїл, ворогів там де їх немає, не налаштовуйте усю журналістську та громадську спільноту проти себе. От хлопці з громадської організації, яка є засновником скромного регіонального видання, сидять і гадають чи то вони баригі чи то олігархі, і де їх мішок бурштину. Це не перший прокол ваших помічників, які у погоні за швидкою медійною вигодою не помічають людей навколо, тому вірю що людина, яка стільки зробила для близької нам Грузії вибираючи між ярликами і популізмом, яким багато хто страждає в Україні та Президентською мудрістю, вибере останне.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (8 голос (а, ів), середній бал: 3,50 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оксана

  “Як Ви плануєте, ставлячи на популізмі свою діяльність вже зараз, будучи Президентом, як ви плануєте свою діяльність?” – перепрошую, це не питання рівня журналіста, навіть маленького, навіть провінційного видання. Особливо, якщо ще й перед таким питанням апріорі образити свого візаві, назвавши його популістом як доконаний факт, клоуном, поїздки – зрежисованими виставами тощо. Журналіст, принаймні, має демонструвати неупередженість, все-таки приховувати власні антипатії, щоб дати можливість слухачам-глядачам-читачам скласти власну думку про політика. Якщо він, власне, журналіст. При усій симпатії, Олі ще справді треба вчитись.

  • Disqus

   Якби журналісти особливо аси журналістики не вміли ставити провокаційні запитання то ми з вами не знали би що насправді за людина та яке її нутро за доброю та усміхненою личиною. Тільки поставивши на кон свою репутацію можна ризикнути та викрити відверто бридку людину. Тут я не про Михайла, він чимось притягує та тут же відштовхує, він грає, актор вистави який завчив один і той же текст та теревенить його усюди. Дістало. Але треба мати сміливість не будучи вагомою фігурою кинути виклик цьому лохотрону який принизив усіх хто посмів щось казати поперек його думки. Я би його засудив на її місті, затребував вибачення та компенсації моральних збитків за приватне приниження, за допуск та продовження приниження честі жінки у його ФБ у коментарях які злісно не модеруються, за приниження честі журналістики та інше. Політик вихваляючись дружбою з Трампом опустився до поливання брудом жінки звинувативши у нісенітницях які не перевірив. Мерзота, я хотів до цього його потужно підтримувати, а воно є воно, якби не відкрились мені очі я би одного дня проснувся маючи такого президента. А де би була свобода слова? Бездарний “ОВОЧ” у рази вихованіший. А вчитись Олі чи треба, так треба а чому ні? дасть Бог ще не одного співуна солодких обіцянок викриє, не побоїться хоча я чоловік злякався би, мати характер Гонгадзе не усім дано. Може порівняння не доречні, скорше не доречні але як кажуть усе велике росте з маленького.

   • Оксана

    Провокативним було не питання ( як воно звучало дослівно – читайте вище, і що в ньому аж такого неймовірно сміливого й провокативного? ) Не зовсім гарною була передмова до питання. І, думаю, реакція Саакашвілі була якраз на передмову. Погоджуюсь, реакція нестримана. Але про яку сміливість журналістки усі говорять? Тим більше – проплаченість.. Ні того, ні іншого. Примітивна підводка до питання, яка нівелювала власне саме питання і через яку ми так і не почули відповідь, примітивна й реакція на таку підводку( хоча, скоріше, агресивна). І, як результат- баталії! Уже й до Гонгадзе договорились. Смішно…

    • Disqus

     Як є так є хоча іншого від Михайла годі чекати, ні культури, ні поваги ні до кого, корона не надає спокою яку сам на себе нап.яв. Я думаю що Народний Контроль зробив у рази більше для людей за цього оратора та доволі тихо без того шуму та піару показового. Дарма Михайло закинув форуми з поважними людьми а перейшов на театральні постанови одного політика.

   • Оксана

    І, до речі, “аси журналістики ” сформулювали б питання так, що на нього неодмінно отримали б відповідь. Бо ж питання не задаються заради питання, а , все-таки, заради відповіді, чи не так? А Оля його банально провалила. За що хвалити? Зрештою, і такого моря бруду, яке на неї вилили, вона теж не заслуговує. Аж ніяк…

   • Оксана

    І, до речі, “аси журналістики ” сформулювали б питання так, що на нього неодмінно отримали б відповідь. Бо ж питання не задаються заради питання, а , все-таки, заради відповіді, чи не так? А Оля його банально провалила. За що хвалити? Зрештою, і такого моря бруду, яке на неї вилили, вона теж не заслуговує. Аж ніяк…

 • Ellada

  Справді вийшло дуже негарно.Підсміюватися над президентом, посилати йому “повітряні поцілунки”-цьому вчили вас, Олю, на факультеті журналістики? Чи це було “гостре запитання”? Ні, це було звичайне хамство і намагання навішувати ярлика! Не вам у ваші роки судити ПРЕЗИДЕНТА (навіть якщо він вам не подобається). А популістів цілком вистачає і у вашому рідному Здолбунові.Чи не так? Своєю поведінкою ви зіпсувалися передачу Шустера і знищили себе як журналіста.Не раджу вам більше з’являтися на великому екрані.

  • Богдан Муха

   Радити не варто. А так, цілком підтримую Вас (нічого. щоправда, не знаю про “не вперше” зіпсування передачі Шустера). Ми, практично, однодумці

   • Ellada

    Дивіться передачу Савіка від 31.10.2015 (з 076:13 хвилини): пані журналіст своїми запитаннями провокувала вже Шустера, натякаючи йому, що він одержує гроші від політиків за участь в передачі. І що він запросив від провладної партії СЛАБКОГО виступаючого. А ще зверніть увагу на мову журналіста. Її ще треба вдосконалювати. Вже тоді мені чомусь стало соромно за моє рідне місто . А ще я згодна з пані Оксаною: не хочеться бачити у НАШІЙ ПРЕСІ таку величезну “лексичну і стилістичну безграмотність, елементарну відсутність орфографії чи просто хамство”. Ми ж не на вулиці ? А щодо Саакашвілі-час все поставить на свої місця.

 • Disqus

  Тролям дай привід то будуть тут навчати журналістиці. А по суті що поганого йому було сказано? так популіст самозадоволений то що не може мовою людини пояснити свою позицію? він має право людей принижувати, дійшло до того що вже судити та міряти сроки кому які треба для посадки. Псих який сам себе загнав у куток, може він хоче зробити державу кращою, чесною та порядною. То нехай почне з себе, у Грузії жінок поважають. Можна зрозуміти що на нього ведеться травля, топлять та принижують та що йому важко але якщо себе позиціонувати новою генерацією то це культура, толерантність навіть до ворогів, та високі моральні цінності. Він побачив ворога у людині яка робить ту саму справу що й він принаймі те що він заявляє вона тут на місці робить. Хто чесніший судіть самі.

  • Оксана

   Ні, особисто я хочу, щоб журналісти не розпочинали запитання образами на кшталт “ти, беззаперечно, дурень, але от мені цікаво, які у тебе, дурня, плани на майбутнє? ” При чому, не розпочинали так питання до будь-кого. Бо мені особисто немає жодного діла до Саакашвілі, я з ним не знайома і не відслідковую його діяльність, проте вболіваю за місцеві ЗМІ, бо тут живу. Сучасні діти разом з інформацією черпають із нашої преси і лексичну та стилістичну безграмотність, елементарну відсутність орфографії, і просто хамство. І саме це і є вищим тролінгом. А називати так мене – дуже несправедливо. То Ви справді вважаєте, що вчитись нічому?

   • Disqus

    Вчитись потрібно усе життя але як показує практика президентам також. Що до того що так було поставлено питання чи не так як ніби вірно то це вказує на те що питання не написане під дудку а просто болить людині яка робить вже робить ту роботу про яку він поки що теревенить. як би він робив коли би його вибрали. Бери як вона роби. Нашим дітям по тому що є у пресі з роботи Ольги нема чого стидитись а от те що допустив пан Михайло на своєму ФБ у коментарях як президент ті висказування та матюки про опоненнтку має бути соромно та гидко. Я не можу опуститись та перепостити сюди. Але він допустив, переступив то це можна читати дітям?

    • Оксана

     А чому б просто не визнати, що і питання було поставлено хамовито, по-бабськи, і відповідь на нього- така ж. Бо, навіть, якщо щиро вважаєш свого опонента популістом, злодієм, хамом (та ким завгодно) – це не надає тобі жодних прав бути з ним таким же, особливо, якщо ти на роботі ( скажімо, так – при виконанні службових обов’язків) . Не в приватній же справі була там наш журналіст..

     • Disqus

      ну так баба то й по бабськи, а чи хамовито поставлено хаму я не скажу, вам видніше бо кожний шукає те що хоче знайти. Тай Шустер лайф як би по моєму є шоу а шоу то шоу, Михайло знає куди йде. По друге мета шоу зробити шоу а не кислий диспут або хлопання в долоні одному шоумену який ще зарання напнув собі корону. По моєму Савік заряджає що кому коли питати, а тут як то кажуть не по сценарію пішло, ємоції баб не можна передбачити :) не в обіду, дівчат кохаю усіх.

    • Володимир Корольков

     Оля молодець, а Міхло -баран безрогий, ішак бухарський посмів би в Грузії таке сказати для жінки то йому швидко мізки вправили б. І хто він такий -та ніхто як і вся іхня команда:одна ділова наварила бабла (“реформувала міліцію”) і втекла в Париж друга “реформаторка” видно ще не нагрібла бабеликів то ще “реформує”

 • Sadasd Sadasd

  чё минеччица, вмазалась?

  https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/posts/1389961377700906

 • Шановні політично-стурбовані мешканці столиці і інших регіонів України, вітаємо вас в коментах до цієї статті! Міхосрач оголошуємо відкритим!
  Коли залишите комент, не будьте жлобами, клікніть по банерах. Дайте заробити невеличкому районному інтернет-ЗМІ! Всі виручені гроші підуть на проплату хостингу і домену.

  • Disqus

   більше 4 тисяч переглядів, сервер ляже. Виділіть з реклами для Ольги гонорар ;)

   • Володимир Корольков

    Клоун він і в Африці клоун. А Оля молодець- так тримати.

  • Володимир Корольков

   Дмитро- підтримую.

 • Disqus

  Ну то не роботи усе ж таки а живі люди тим паче життя скрутне, кожен кричить за те що болить а як кричить вже нема різниці бо хоче бути почутим тим паче що малі міста та села чути не хочуть, Одеса та Київ нібито тепер уся країна а що болить у Острога нема нікому діла, заїдуть попіаритись та й забувають що там наобіцяли. От те й болить. Більше не дискутую бо тому нема кінця та сенсу, з повагою до опонентів.

 • Богдан Муха

  Ольга Ферар – як на мене, тут виглядає таким непотрібом, що жах. Продажна з потрохами представниця жовтої чи бульварної преси, повністю безпринципна. Фу!!! Як штинить від її примітивізму. А тут, на цьому сайті (не читав і не хочу читати осанни безглузді), її ще вихваляють, що вона зробила ніби щось видатне! Це допоможе підняти рейтинги видання, в якому вона працює! А що вона зробила? Задала якесь питання, яке і згадати то проблематично, щось про популізм. Ото так!!! Видатна!!! Така ж як і видання, в якому вона працює.
  Мені згадалось відео, де Міхеїл Саакашвілі за декілька днів до цього здійснив вояж по місцях Рівненщини, де незаконно добувають бурштин. Я бачив, що вантажівками перегороджують дороги до видобувачів (тобто, здійснюється злочинна діяльність, яка має ознаки організованості). У вантажівці сидів певний конкретний чоловічок. Вантажівка була з номерними знаками. Що цей чоловічок там робив? Чому цим не інтересуються правоохоронні органи? Їм що, не представляє інтерес організована злочинність? Невже абревіатура ОЗГ втратила привабливість для правоохоронців і журналістів? Вдумайтесь тільки: для організації вчинення злочинної діяльності залучаються вантажівки!!! То які там бариші – можна тільки уявити.
  Ознаки організованої злочинності, результатом яких є прибутки у величезних масштабах – ці речі Саакашвілі побачив, певне, із Грузії, звідки і приїхав в Рівненську область. Він побачив на Рівненщині щось, що дав і мені побачити. І на підставі цього у мене сформувалась думка, яку отут описую. А що побачило оце чудо в окулярах, будучи журналістом і проживаючи в Рівненській області, працюючи в засобі масової інформації, яке покликане висвітлювати негаразди в своєму регіоні? На жаль, це диво не помітило цього. Чудо в окулярах помічає, що Саакашвілі називають популістом, в той час як відбуваються розкрадання багатств українського народу в неймовірних масштабах. А хто називає популістом? Не зазначає, певне оті особи, які мають бариші від видобутку бурштину.
  Саме такими “помітними речами” і відбувається переніс акцентів із корумпованих схем, із ОЗГ на людей, що намагаються з ними боротись. Так, Ольго Ферар, – Ви посіпака у корупціонерів, Ви допомагаєте процвітанню ОЗГ (там ще одне чудо було, чоловічої статті, яке намагалось щось репетувати на кшталт “Ганьба”. Такий же непотріб, як і Ольга).
  Що Ольга Ферар здобула цим 9-ти хвилинним роликом свого успіху (про неї раніше я і не здогадувався навіть)? Популярність? Так, це так, на певний проміжок часу вона стала відомою (вона прочитає ряд коментарів про свою зовнішність в інтернеті. Думаю, в захваті буде від цього(((( Про її журналістські досягнення там писати не будуть, бо їх не має, а ті, які є, можна охарактеризувати отими словами, які я вживаю тут). І я би сказав, що вона здобула собі ім”я, славу в певних колах. Тільки яку славу і яке ім”я?
  Георгій Гонгадзе – це також журналіст. він також має ім”я і має славу. Його ім”я для мене і для багатьох українців буде синонімом боротьби за щось краще, порядності, принциповості, незламності. Як його не хотіли облити брудом, а для чесних людей він став дороговказом. На його прикладі виховуватимуться майбутні покоління. Його слава сягає далеко за межами України.
  А якої ж слави здобула Ольга Ферар? Це імідж продажного, безпринципного журналіста: бачити через свої окуляри людей, яких озвучити не може, які говорять про популізм Саакашвілі і поширювати цю інформацію, не перевіряючи її, в той час як відбуваються розкрадання національних багатств, функціонують корупційні схеми, зароджується ОЗГ, проти якого в майбутньому може повстати отой же Майдан, продовжує тривати зубожіння народу – це ганьба. Ось цієї ганебної слави вона зажила собі на все життя. Цю брудну пляму вона ніколи із себе не змиє. Її журналістська братія пам”ятатиме в своїх колах і даватиме відповідні завдання журналістські. Так, як ніякий бруд не може пристати до Гонгадзе, так людство не створить такого миючого засобу, який зможе відмити цю журналістку.
  І оцей поцілуночок на прощання, який послала Ольга Ферар. Це на рівні підсвідомого. Це було прощання цієї журналістки із своїм ясним та чистим майбутнім в журналістиці. Попереду – зневага всіх і кожного, особливо, замовників матеріалів (замовники ніколи не будуть платити цій журналістці стільки, щоб вона була впевнена в завтрашньому дні, а використовувати її будуть завжди). Йдіть сміливо, Ольго, в своє райдужне журналістське завтра.
  Прийміть вітання з досягненням популярності та слави до кінця своїх днів, якщо працюватиме на журналістській ниві.
  P.S. Коли Міхеїл Саакашвілі почав перебивати чудо в окулярах, яке помічає через ці окуляри дивні речі, а очевидні чомусь не бачить, то рейтинг довіри до нього в студії почав падати. Мінімальний рейтинг становив 38 %. Ви вдумайтесь 38 % – це рівень довіри до Міхеїла!!! 38 % осіб, яких замучила ота несправедливість, яка поширюються чудом в окулярах. Ці 38% вже остаточно наразі з Міхеїлом, вони його не зрадять, вони йому вірять. Ці 38% – це та площадка, яка дасть Саакашвілі можливість піти в парламент і там, маючи такий показничок, бути важковаговиком в політиці України. З ним будуть рахуватись. Впевнений у тому, що Міхеїл Саакашвілі, який являється геополітичною фігурою, не зрадить народ, який йому повірить. А далі – більше.
  Для себе зробив висновок, що на наступних виборах – мій голос буде відданий тій силі, яку він очолюватиме.

 • INNA

  Дякую, завдяки журналісту ЗС у мене склалося негативне ставлення до Саакашвілі. Навіть страшно подумати хто йде до влади. Однак він правий щодо “малєнькіх мєсних олігархов і бариг”. Усім мабуть відомо хто у нас малєнькій і мєсний……

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама