Електронне врядування – варіанти від банку

електронний документообігПриватБанк допоможе бюджетним організаціям Рівненщини перейти на безпаперовий документообіг. Фахівці банку готові безкоштовно налаштувати основні бізнес-процеси та навчити персонал. Нова система дозволить не лише економити кошти на папері, але й набагато швидше створювати та узгоджувати документи, мати цілодобовий доступ до документів з будь-якої точки світу, можливість контролювати виконання завдань.

«Ми запровадили власну систему електронного документообігу «ПриватДок» понад 13 років тому, коли повністю відмовилися від використання паперу, – розповідає заступник Голови Правління ПриватБанку, керівник напрямку «Інформаційні технології» Дмитро Дубілет. – Сьогодні ми пропонуємо нашим бюджетним організаціям допомогу у впровадженні електронного документообігу. Готові безкоштовно поділитися своїм програмним забезпеченням, навчити персонал, налаштувати основні бізнес-процеси».

Завдяки електронному управлінському комплексу «УкрДок» можна створювати накази, службові записки, протоколи, розпорядження, договори, кадрові та персональні документи, контролювати виконання завдань. Для всіх документів є шаблони. Сервіс побудований на базі хмарного рішення, яке не вимагає додаткових витрат на розвиток ІТ-інфраструктури. Єдина технічна вимога – наявність підключення до мережі Інтернет. Безпека даних досягається завдяки використанню двофазної системи аутентикації. Сервіс пропонує резервне копіювання та шифрування даних.

На сьогоднішній день уже понад 1 000 організацій користуються електронним управлінським комплексом «УкрДок», чим значно підвищують свою продуктивність і скорочують витрати на канцтовари.

З питань впровадження «УкрДоку» звертайтеся до Ірини Корецької:

+38 (098) 629 38 10

Skype: irenakoretskaya91

Е-mail: Irina.Koretskaja@privatbank.ua

Довідка: ВР України витрачає близько 34 тонн паперу, Кабінет міністрів – 54 тонни паперу на рік. Вартість витратних матеріалів та обслуговування копіювальної техніки у ВРУ на рік становить близько півтора млн грн.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети