. Електронне урядування: проблеми і виклики | Здолбунів City

Електронне урядування: проблеми і виклики

конференція Львів (4)У Львові закінчила роботу Всеукраїнська конференція «Державна політика з електронного урядування: проблеми і виклики». Виступили як фахівці IT в т.ч із державної агенції яка займається впровадженням електронного урядування в Україні так і презентували свої досягнення у сфері електронного урядування та адміністративних послуг міські і обласні  чиновники, представники НГО і бібліотек з Рівненської, Вінницької, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської.

Деякі виступи просто вражали. Швидше не виступи, які часто були дещо затягнутими і монотонними, а саме презентації. Професійні, якісні, інформативні. Як у представників півмільйонних міст-лідерів в цій сфері так і у 2 тисячних громад. Схвальні відгуки прозвучали і про проект  ГІЦу Аналітичного центру розвитку «ЗЕОН» та виступ про досвід діяльності організації, який на конференції здійснив його керівник Микола Орлов.виступ у львові

З Рівненщини у форумі прийняли представники з Дубенщини, Острожчини, Сарн, Кузнецовька, а також Мізоцької бібліотеки Оксана Пальчевська та координатор проекту Руслана Стасюк з ВРЦ. Відгук п.Оксани про конференцію можна прочитати на сайті бібліотеки.

Участь у Конференції стала можлива завдяки добрій волі та підтримці польського уряду і запрошенню від «Європейського діалогу» зі Львова.конференція Львів (7)

електронне урядування Львів

Фото Мелінда Молнар, Ігор Давидів, Наталія Гмурковська

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • cap

    так які ж проблеми та виклики електронного урядування? здається, назва не відповідає змісту

    • Здолбунівсіті

      Назва символізувала назву конференції на якій вони були озвучені: Відсутність стандартів е-урядування які б могли дозволити створити єдину базу даних до якої підєднуються органи влади, що спростить потребу друкувати і подавати зайві довідки. Проблемою є те, що муніципалітети-лідери кожен створює власну систему, які за рамками муніципалітету вже не конектиться з іншою. Законодавство України ще з 2012 року говорить про те, що держустанови не мають права вимагати будь-яких документів від людини, якщо вони містяться в держреєстрах, а ця норма повсюди ігнорується. багато хто про неї навіть не здогадується. Прогрес у ел.уряд стримується відсутністю цифрового ел.підпису, також “хромає” ел.документообіг всередині органів влади та їх структурних підрозділах. Забюрократизованість самих адміністративних послуг ускладнює переведення їх отримання у ел.форматі тому на часі значне спрощення самих процедур по адмінпослугах. Створення Агенції ел.урядування самі розробники природно що відносять до позитиву, але у завершеному вигляді будь-яку дію яку вже здатна виконувати база даних держреєстрів не продемонстрували. Інші проблемні і перспективні моменти описані у т.зв Зеленій книзі, яка є у вільному доступі в мережі. Щодо регіонального досвіду то він у всіх різний, але в більшості стосувався бібліотечних послуг на комютерній базі по доступу до органів влади, шопінгу, візових послуг. Показово, що успіхи демонстрували як великі інформаційні центри так і сільські.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама