Електронне урядування: проблеми і виклики

конференція Львів (4)У Львові закінчила роботу Всеукраїнська конференція «Державна політика з електронного урядування: проблеми і виклики». Виступили як фахівці IT в т.ч із державної агенції яка займається впровадженням електронного урядування в Україні так і презентували свої досягнення у сфері електронного урядування та адміністративних послуг міські і обласні  чиновники, представники НГО і бібліотек з Рівненської, Вінницької, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської.

Деякі виступи просто вражали. Швидше не виступи, які часто були дещо затягнутими і монотонними, а саме презентації. Професійні, якісні, інформативні. Як у представників півмільйонних міст-лідерів в цій сфері так і у 2 тисячних громад. Схвальні відгуки прозвучали і про проект  ГІЦу Аналітичного центру розвитку «ЗЕОН» та виступ про досвід діяльності організації, який на конференції здійснив його керівник Микола Орлов.виступ у львові

З Рівненщини у форумі прийняли представники з Дубенщини, Острожчини, Сарн, Кузнецовька, а також Мізоцької бібліотеки Оксана Пальчевська та координатор проекту Руслана Стасюк з ВРЦ. Відгук п.Оксани про конференцію можна прочитати на сайті бібліотеки.

Участь у Конференції стала можлива завдяки добрій волі та підтримці польського уряду і запрошенню від «Європейського діалогу» зі Львова.конференція Львів (7)

електронне урядування Львів

Фото Мелінда Молнар, Ігор Давидів, Наталія ГмурковськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети