Електронне декларування знову під загрозою

Державне підприємство “Українські спеціальні системи”, що є адміністратором Єдиного державного реєстру е-декларацій, заявило, що з 1 січня 2017 року не зможе забезпечити стабільну роботу реєстру та відповідні умови подання е-декларацій. В Україні 1 січня 2017 року розпочинається другий етап електронного декларування. За інформацією Нацагентства з питань запобігання корупції (НАПК), на цьому етапі кількість суб’єктів декларування може досяглнути двох мільйонів осіб. При такому збільшенні навантаження на ресурси реєстру стабільність його роботи опиниться під загрозою, йдеться в повідомленні держпідприємства.

У реалізованій конфігурації Реєстру наявні ресурсні можливості дозволяють проводити до 5 тисяч одночасних сесій, а також зберігати і обробляти до 1 млн е-декларацій на рік. У той же час, з 1 січня кількість одночасних сесій може вирости до 70 тисяч і буде на порядок вище в дні пікових навантажень, а саме – в кінці строку подання е-декларацій. Кількість декларацій на другому етапі декларування з 1 квітня може досягти 2,5 млн. “Українські спеціальні системи” неодноразово акцентували увагу на проблемах, пов’язаних з недостатністю ресурсів Реєстру.

Також, надали НАПК рекомендації та пропозиції щодо переліку додаткового обладнання і модернізації Реєстру. Були запропоновані рішення, реалізація яких дозволила б істотно знизити навантаження на існуюче обладнання та забезпечити належну роботу реєстру на другому етапі е-декларування. Безумовно модернізація та дообладнання це процеси, які вимагають часу, але вони досі не розпочаті”, – підкреслюється в повідомленні ДП “УСС”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети