Електронна звітність безкоштовна – завіряють у податковій

Здолбунівська ОДПІ  ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє , що  податкову звітність в електронному вигляді безкоштовно можна подати за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електроної звітності» з використанням електронно – цифрового підпису акредитованого центру сертифікації ключів, що знаходиться по вул. Відінській, 8 в м. Рівне.

Додатково повідомляємо, що на сайті ДФС (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/) виложено допрацьоване ПЗ “Єдине вікно подання електронної звітності” в частині створення електронної форми звіту ЄСВ.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети