Електоральні симпатії на Дубенщині

Рівненська обласна організація Української Асоціації Маркетингу провела дослідження «Електоральні настрої та вподобання жителів м. Дубно, Рівненська область» на замовлення Громадської експертної ради Дубенщини.

Відповідно до результатів, на даному етапі президентських гонок попередуПетро Порошенко, 47,6% опитаних дубенчан збираються голосувати саме за нього.

Агітація Юлії Тимошенко видається переконливою поки що для 8% опитаних.

З невеликим відривом рухається Анатолій Гриценко, якого підтримують 7,6%.

Олег Ляшко наступає на п’яти Гриценкові та Тимошенко – його воліли би бачити Президентом України 7,2% опитаних.

Свободівець Олег Тягнибок утримує симпатію поки що 2% опитаних. А ось лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош ділить свою сходинку з комуністом Симоненком – кожного з них підтримують 0,8% дубенчан.

Дослідження проводилося у формі інтерв’ю face-to-face з жорстко заданою структурою (анкета), було опитано 397 осіб. Інтерв’ю відбувалося в помешканнях респондентів, у м. Дубно. Похибка вибірки не перевищує 5,5%. Формування вибіркової сукупності здійснювалося згідно з двоступеневою репрезентативною вибіркою з квотним відбором за статтю та віком відповідно до структури генеральної сукупності.

Система контролю роботи інтерв’юерів: 100% анкет – контроль за логікою, 10% анкет – контроль дотримання маршрутних карт і вікової та статевої квоти.

Керівник дослідження – Олександр Гладунов, директор РОО УАМ, http://strategico.com.ua/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети