Еквілібрістика від капітана почесного караулу глави держави

Сьогодні в Києві під час офіційної церемонії зустрічі президента України і президента Азербайджану стався кумедний інцидент. На початку церемонії до Віктора Януковича і Ільхама Алієва підійшов відрапортувати начальник Почесної варти українського президента капітан Куришкін.

Повідомляє donbass.ua

У правій руці він, згідно церемонії, тримав оголену шаблю, в лівій – ножни. Відсалютувавши главі держави шаблею, капітан ненавмисно зачепив свїй кашкет. Той злетів, проте до землі недолетів. Куришкін спритно зловив головний убір на ножни і продовжив рапорт, повідомивши, що Почесна варта вишикувана. По обличчю Віктора Януковича ковзнула усмішка, очі злегка розширилися, ніби промовляючи «Ух ти!». Але – стримався. А капітан молодець-не розгубився.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети