Екстрена медична допомога Здолбунова тренінгувались у “Білих беретах”

Що ми, як пацієнти, вимагаємо від лікарів та фельдшерів швидкої допомоги? Швидкості, якості​, знань та забезпеченості. Кожен знає, як забезпечена медицина… Ці люди показують відданість справі, бажання вдосконалюватись.

В п’ятницю, 25 лютого, команда інструкторів Громадської Організації «Білі берети – Рівне» на запрошення завідувачки Здолбунівської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Грох Світлани Володимирівни та за сприяння Oleksandr Levchuk провели тренінг для персоналу станції – в т.ч. і для водіїв.


   Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети