Ексклюзивне інтерв’ю з Валентином Королюком

Редакція ЗС звернулась до народного депутата по нашому округу, Валентина Королюка із запитаннями щодо його діяльності і отримали ексклюзивні відповіді, які і пропонуємо вам.

1. Як організована і чи буде організована робота Ваша, Ваших помічників, щоб виборці Здолбунівщини змогли звертатись до Вас, зустрічатись із Вами по наболілих питаннях?

Вважаю, що однією з основних передумов успішного забезпечення моїх депутатських повноважень є постійний зв’язок з виборцем, вивчення та аналізу проблем округу для їх вирішення. Тому 1 лютого 2013 року в приміщенні Дубенської міської ради відбулася прес-конференція для усіх журналістів від територіальних громад округу, на якій були особисто представлені усі керівники громадських приймалень в Дубенському, Демидівському, Здолбунівському, Млинівському та Радивилівському районах. На означеній зустрічі представники ЗМІ отримали графіки роботи приймалень в окрузі, включно з годинами мого особистого прийому громадян.

Графік прийому народного депутата Королюка В.А. у виборчому окрузі №154

Здолбунівський район

Остання середа місяця

10.00-13.00

Громадська приймальня народного депутата Королюка В.А.

Здолбунівський район

м. Здолбунів,
вул. Незалежності, 42

(03652) 2 07 56

9.00-14.00

2. Чи можете Ви окреслити те коло зобов’язань які Ви взяли перед громадою Здолбунівського району як кандидат в народні депутати, і чи не змінились вони після того, як Ви стали народним депутатом?

У розсилці ЗМІ округу, включно з виданням «Здолбунів Сity», ми вже повідомили про те, що головні умови початку моєї парламентської діяльності – вступу до опозиційної фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України; обстоювання звільнення лідерів опозиції і особисто Юлії Тимошенко; організації виключно персонального голосування депутатами за системою «Рада-3» тощо – виконані або виконуються. Принаймні, про особисту участь у цих процесах народного депутата Ви можете довідатися з незалежних джерел. Як депутат, я обізнаний з багатьма проблемами Здолбунівщини, серед яких – побудова чи облаштування приміщення сучасної дитячої спортивної школи; поліпшення якості доріг району; соціальний захист найбільш незахищених верств населення району, включно з необхідністю доплат працівникам закладів культури чи освіти, які недофінансовуються бюджетами різних рівнів. Окрема розмова про обділених вкладників колишнього Ощадбанку СРСР, ветеранів і дітей війни. Ці люди поклали життя, працюючи на державу, і заслуговують на отримання компенсацій.

Серед найважливіших виділив би наступне коло проблем району. Це – будівництво очисних споруд у м. Здолбунів; завершення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у с. Миротин на 192 учні; заморожена впродовж останніх 20 років добудова загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Здолбунів ; будівництво котелень на твердому паливі та заміна мереж опалення у кількох навчально-виховних комплексах; проведення капітального ремонту системи опалення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Здолбунів і капремонт приміщення дитячого дошкільного навчального закладу «Малятко» с. Івачків; добудова дитячого дошкільного навчального закладу «Ромашка» в с. Здовбиця на 90 дітей; будівництво дитячого дошкільного навчального закладу в м. Здолбунів на 400 дітей; добудова музичного залу до приміщення дитячого дошкільного навчального закладу «Грайлик» в м. Здолбунів і чимало інших. Окрема розмова – болючі проблеми працевлаштування в районі та критичний рівень безробіття, особливо – на селі. У даному випадку потрібні ініціативи на загальнодержавному рівні, зокрема щодо стимулювання економіки.

Ще одна надзвичайно гостра проблема – будівництво та реконструкція доріг району. Капітальний ремонт доріг діючий уряд оцінив у 450 мільярдів гривень. Та мене, в першу чергу, цікавлять поліпшення доріг 154-го округу і Здобунівщини зокрема. За їх поліпшення й боротимусь.

Як і в 2012 році, актуальною залишається проблема підвозу учнів до шкіл, зокрема – с. Копитків. У районі загалом не вистачає 12 автобусів для підвозу дітей до навчальних закладів. Наразі вивчаю проблему ліквідації початкової школи в с. Мости.

Не менш важлива проблема для району, яка стосується підростаючого покоління, – відсутність власного приміщення дитячо-юнацької спортивної школи в самому Здолбунові. Наявне орендоване приміщення знаходиться нині на вулиці Старомильській. Для того, щоб діти могли відвідувати навіть наявні спортивні секції, їм доводиться долати залізничні колії Південного залізничного парку, що становить загрозу для їхнього життя.

Необхідно також провести підготовчі роботи для перспективного будівництва в районі Здолбунівського міського гідропарку комплексу сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям.

Зрештою закінчити будівництво збірного Пантеону героїв УПА в урочищі Гурби Здолбунівського району. Загалом на цьому й буде зосереджено мою депутатську діяльність. Означені проблеми постійно перебуватимуть на моєму особистому контролі впродовж моєї каденції.

3. Окрім політичних цілей домогтися декриміналізації статей, за якими засуджені Ваші політичні союзники, які ще першочергові плани Ви маєте до своєї відповідальної роботи в якості народного депутата?

Планів у мене, як у народного депутата – чимало. Одним із перших кроків після розблокування Верховної Ради стане оголошення депутатського запиту до Міністерства інфраструктури України з вимогою відновити рух електропотягу сполучення Здолбунів-Красне-Здолбунів, який у передвиборчому шалі нібито відновив один кандидатів у нардепи, а вже за три місці потяг з маршруту зняли.

Ініціюватиму також прийняття проектів рішень і підтримуватиму своїх однодумців стосовно надання пільг проживаючим у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій щодо здешевлення їм тарифів на електропостачання. А ще – великі надії покладаю на мої громадські приймальні, головний обов’язок яких не тільки надати матеріальну допомогу, але й акумулювати комплекс найгостріших проблем у кожному районі округу.*

Народний депутат України Валентин КОРОЛЮК

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети