Екс заступник мера Рівного очолив КП у Здолбунові

Розпорядженням міського голови на посаду директора КП “Здолбунівкомуненергія” призначено Віталія Ігоровича Германа.

Контракт з новим директором укладено на 1 рік.

🔻Віталій Герман з 2016 по 2021 року працював на посаді заступника міського голови Рівного з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

✔️З 2014 по 2016 рік працював начальником Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

✔️З 2001 року працював у виконавчих органах Рівненської міської ради, юристом в Управлінні містобудування та архітектури міської ради, а згодом на посаді начальника відділу “Центр надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”.

✔️У 1996 році закінчив Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю “педагогіка і методика початкового навчання, фізична культура”, отримав кваліфікацію вчителя початкових класів і фізичної культури. У 2006 році закінчив Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “правознавство”, кваліфікація “юрист” – повідомляє Здолбунівська міська радаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети