Екс-заступник губернатора Рівненщини долучився до створення нової партії

Форум Розвитку (2000)-9991Екс-перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко дійсно розбудовуватиме в області новий політичний проект. Адже на чолі з ним рівненська делегація взяла участь в Форумі розвитку України, який відбувся минулого тижня в столиці. Там і ухвалили рішення про створення Партії розвитку України.

До формування основних партійних принципів долучилася і рівненська делегація. За словами Анатолія Юхименка, її позицію почули та врахували. Адже новий проект є абсолютно демократичним — всі рішення приймаються лише після обговорення та підтримки всіма делегатами. Тож нова політсила відстоюватиме євроінтеграційний курс, працюватиме над об’єднанням країни та її економічним розвитком. Не відкидатимуть у роботі й кращі світові практики, зокрема, побудови держави, де б кожен громадянин мав рівні можливості, а також панувала соціальна справедливість.

— Учасники Форуму одностайні в необхідності децентралізації влади, проведенні дострокових виборів до парламенту та місцевих рад. Причому, депутатів мають обирати за відкритими партійними списками, — підкреслив ініціатор створення в області Партії розвитку України Анатолій Юхименко. — Зараз активно формую команду з досвідчених і авторитетних фахівців різних галузей, які б поділяли партійні принципи цього нового проекту.

 Форум Розвитку (2000)-0009

Колишній заступник глави Адміністрації Президента Сергій Ларін (у центрі). До керівних органів увійшов і народний депутат Юрій Мірошниченко (ліворуч)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети