Екс-голова РДА “доїв” місцевих підприємців

vymagannaОрганами прокуратури Рівненської області забезпечено участь у розгляді судом протоколу, складеного працівниками УСБУ в області, про вчинення адміністративного корупційного правопорушення колишнім головою однієї з районних державних адміністрацій.

Встановлено, що він, у період з липня по грудень 2012 року, використовуючи свої службові повноваження схиляв суб’єктів підприємницької діяльності району до внесення спонсорської допомоги на рахунок місцевої благодійної організації, за що від останньої отримав на власні потреби пожертву на загальну суму 17300 грн.

Згідно постанови районного суду від 10.07.2013 вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання пожертви), та піддано стягненню у виді штрафу в розмірі 1190 грн. з конфіскацією в дохід держави пожертви на вищевказану суму.

Постановою апеляційного суду Рівненської області від 15.08.2013 рішення суду залишено без змін.

Зазначена постанова апеляційного суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Прес-служба прокуратури області

П.С. Радивилівчани “героя”, напевне впізнали.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети