Екотренінг та презентація у Рівному

eco21-23 березня в Рівному відбудеться два заходи, присвячені змінам клімату: презентація та тренінг по розбудові молодіжного екоруху.

Лекція й кінопоказ

За останнє століття людство нещадно експлуатувало ресурси Землі, не задумуючись про наслідки і про майбутнє, яке буде яскравим і палючим через зміну клімату. Можливо, пора з цим покінчити? Досить жити за принципом “після нас хоч потоп, снігопад, засуха і все в один день”! Пора розкрити правду про проблеми змін клімату і про страждання природи через людську діяльність.
Ми запрошуємо вас на кінопоказ та лекцію про кліматичний рух. Ми розкажемо про те, навіщо ми цим займаємось і який ти можеш зробити внесок у боротьбі проти кліматичної катастрофи, до якої йде людство.

21 березня, п”ятниця  18:00 Рівненська обласна бібліотека

Тренінг

Для всієї молоді прекрасного міста Рівне! Ти молодий, амбітний та рішучий? Хочеш цікаво і з користю провести час в суботу та неділю? Є чудова можливість побувати на ПЕРШОМУ в історії міста тренінгу з проектного менеджменту і організації еколого-соціальних проектів та проведенні різноманітних подій та акцій.

Основна ціль тренінгу – розказати, показати і головне навчити організовувати команду, визначати цілі та завдання проекту, ефективно розподіляти ролі в команді та знаходити ресурси задля досягнення спільної мети! (Детальніша програма тренінгу згодом на Здолбунів сіті)
Все це організовує Українська молодіжна кліматична асоціація і Національний екологічний центр України!
Давай розбудовувати екологічний рух в Рівному разом =)

АНКЕТА

22-23 березня (субота-неділя)  з 9 до 18 Місце проведення: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотекаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети