Екотабір на Миколаївщині чекає учасників і з Рівненщини

Energizer-camp1-200x13226 липня – 2 серпня 2014 Національний парк «Бузький Гард», р. Південний Буг, Миколаївська область.

На тебе чекає практичний тренінговий курс екоактивіста, майданчик для розвитку твоєї екоініціативи та просто надихаюча екоспільнота на лоні прекрасної української природи!

— ніяких лекцій, тільки інтерактивні формати спілкування.

— тренінги із активізму та планування кампаній від легендарного Greenpeace

— ігри, фільми та дискусійні майданчики

— активний відпочинок: рафтинг, піші екскурсії, спортивне орієнтування

— найкращі та найдосвідченіші екоактивісти з усієї України

— простір для ваших власних майстер-класів

Основні тематичні напрямки: традиційна та альтернативна енергетика, зміни клімату, розвиток екологічного руху. Вперше з 1998 року з нами будуть ділитися досвідом активісти європейського Greenpeace – не пропустіть унікальний шанс!

Будемо максимально дружні до довкілля: енергозабезпечення – сонячні панелі, душ – саморобні сонячні колектори, смачнюче вегетаріанське харчування.

b-gard-200x132Поспішай зареєструватися та заповнити анкету до 1 липня 2014. Кількість місць обмежена! Організатори забезпечують вегетаріанське харчування та усе обладнання для тренінгів та дозвілля. Доїзд та забезпечення кемпінговим спорядженням учасники забезпечують самі як свій внесок у розбудову екологічного руху :)

Ти та твоя еко-спільнота матимете змогу не лише повчитися новому і активно провести час, але й організовувати в рамках табору власні майстер-класи – поділитися із світом своїми найкращими вміннями. Пишіть про бажання включити в програму всій захід та тематику у коментарях до анкети.

Слідкуйте за оновленнями – незабаром з’явиться програма табору, карти і більше всіляких деталей.

За більш детальною інформацією звертайся:

Ірина Головко,
координатор підготовки програми Енерджайзер Кемпу, НЕЦУ
E-mail: iryna at bankwatch.org
Тел: (044) 353 78 42

Олена Ангелова,
програмна координаторка “Зміни клімату і енергетична політика”, Фонд ім. Г. Бьолля
E-mail: olena.angelova at ua.boell.org
Тел: (044) 279 98 58

Організотори: Національний екологічний центр України (НЕЦУ) та Екоклуб (м. Рівне) у партнерстві з УМКА та за підтримки фонду імені Гайнріха Бьолля.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети