Ефективність рятівників на пляжах Здолбунова треба підвищувати

Оглянув водойму в гідропарку у вихідні дні. Обидва дні на пляжі чергували і рятувальник і медсестри. Але для того щоб їх знайти прийшлося проявити неабияку спостережливість. До чого це я. Рятівники людського здоров’я на пляжі є, але хто про це із відпочиваючих знає? На послуги лише медсестер з міського бюджету виділено більше 50 тисяч гривень.

А тепер пропозиція: знаходитися в спекотний день це не лише робота, а й неабияке навантаження на організм. а якщо працівник буде втомлений то і уважність його знижується. Тому ці двоє працівників, що чергують потребують і місця і відповідного знаку, позначки, банера, таблички, щоб відпочиваючий знав і точно бачив, що допомога поруч. Рятувальник каже, що з цього місця під цим навісом доволі гарний огляд всього пляжу, в першу чергу водойми і дитячого майданчика та спортивного, тому саме тут можна частинку навісу і займати їх, а зверху розмістити табличку, а при вході на пляж з усіх сторін вказівники та інформацію про це місце. І хоча це всього на період купального сезону та все ж безпека людей перш за все. Тим більше що реалізувати цю пропозицію зовсім не складно. Навіть в рамках нинішнього бюджету міста на подібні заходи.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети