Є путівки для дітей на оздоровлення

ozdorovlennia diteyГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ!!! Відділом у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації здійснюється підбір дітей віком від 7 до 17 років із сімей учасників антитерористичної операції для оздоровлення в наступні літні дитячі табори:

МСОК «Берізка» з 13 серпня;

КП ДСОК «Електронік-Рівне» з 16 серпня.

Також проводиться набір дітей віком від 7 до 17 років з сімей внутрішньо переміщених осіб в табір  «Корчагінець» з 09 серпня 2015 року.

Звертатись можна за наступною адресою та телефонами: м. Здолбунів, вулиця Грушевського, 14 (кабінет 201), телефон: 2-23-78.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети