Є ідея створити дискусійний клуб у Здолбунові

дискус_клубКлуб, де цивілізовано можна поспілкуватись, де будуть правила дискусії, дебатів і промовці, запитання і відповіді. Це не майданівська барикада і не трибуна політиків, а майданчик для конструктиву. Результатом зустрічі можуть стати нові ідеї, обговорення проектів, відповіді на резонансні події, консультації з актуальних питань.

Виносимо на громадське обговорення Концепцію Дискусійного Клубу і просимо активно долучитись до обговорення. Усі коментарі, побажання як під цим матеріалом так і будь-якими іншими доступними формати зворотнього зв’язку вітаються.

Концепція проведення дискусійного клубу у Здолбунові

Місце проведення: м.Здолбунів вул.Грушевського кафе «Старе місто»

Час проведення: щоп’ятниці 17.15 – 18.30 (обговорюється, коментується, але результатом має стати сталий день і час)

Формат: Напередодні за 7-10 днів на Інтернет-ресурсах Здолбунівщини з’являються анонси тем, які пропонуються до обговорення в клубі. Шляхом голосування визначаються теми, які затверджуються і виносяться для обговорення у Клубі. На кожну тему запрошується один основний спікер. Засідання Клубу веде модератор.  Приблизна хронологія зустрічі:

17-15-17.30 – збір учасників, замовлення кави, чаю, тістечок

17.30-17.45 – виступ основного спікера

17.45 – 18.00 – запитання до основного спікера

18.00 – 18.25 – вільне обговорення, дискусія

18.25 -18.30 – підсумкове слово модератора, анонс наступного засідання

Кількість учасників: до 25 осіб

Висвітлення діяльності Клубу: основна інформаційна сторінка – http://zdolbunivcity.net/, групи ВК Здолбунів сіті, Здолбунівська сотня самооборони

Модератор: спікер, який здатен підтримувати розмову, відома особа у місті, досвідчений організатор (ваші пропозиції – вся праця волонтерська)

Потрібна група волонтерів із підготовки засідання Клубу (попередні розмови з експертами, запрошення спікерів, фото, відеозйомка): Хто бажає, зголошуємось: пошта zdolbunivcity@i.ua, аканти ЗС у соцмережах

Теми на найближчі засідання Клубу (голосування, свої теми пропонуємо, також вітається бажання стати спікером на зустрічі – бажаючі відписуємось):

  1. Як оглянути здорову дитину у здолбунівській поліклініці і залишитись здоровим
  2. Людина з особливими потребами : як безпечно пересуватись у Здолбунові
  3. Харчування школярів: меню, фінансування, стан їдалень
  4. Спорт у Здолбунові: футбол – клуби, секції, стадіони, команди та їх фінансування, результати
  5. Людина і творчість: письменники, митці, театрали краю
  6. Черга до дитячого садочку: плани та реалії
  7. Охорона правопорядку в Здолбунові: чому очевидні речі не перетворюються у міліцейські і судові справи
  8. Прокуратура: хто така і з чим до неї можна звертатись
  9. Побудинковий тариф на утримання та експлуатацію будинків та прибудинкових територій: новації, облік, витрачання коштів
  10. Чим займається і чим може зайнятись молоді на Здолбунівщині

Довідково: Ідея Дискусійного клубу запропонована до розвитку та озвучена на засіданні ради командирів Здолбунівської сотні самооборони 04.12.2014 рокуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети