Є бажаючі стати полісменом?

Здолбунівське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області інформує:

З червня 2016 року проводиться набір в поліцію до резерву кадрів Головного управління Національної поліції в Рівненській області. Основними вимогами до кандидатів на службу в поліцію є вік від 21 до 35 років, наявність повної загальної середньої освіти, а також бажання віддано служити Українському народові, захищаючи права та свободи громадян.
За детальною інформацією та для попереднього оформлення документів, бажаючих просимо звертатися до Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за адресою: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 41 (тел. 0974776575).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети