Дзідзьо у Рівному

d1

У Рівному відбулася зустріч, фото й автографсесія військовослужбовців і членів їхніх сімей військових частин гарнізону з відомим співаком Дзідзьо та його творчим колективом.

Захід пройшов в рамках спільної програми ветеранської організації 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку та Регіонального медіа-центру МО України (м. Львів) «Зірки популяризують службу в армії».

–     Мені не довелося проходити службу в Збройних Силах, але з новин я часто чую про наших військових і знаю про важливу справу, яку виконують люди в одностроях, – зазначив у вступному слові співак. – Мені приємно бачити, що серед представників такої серйозної професії багато шанувальників моєї творчості. Можливо, завдяки цьому, в майбутньому з’явиться і хіт про армію.d2

Поспілкувавшись із військовослужбовцями, Дзідзьо подарував присутнім веселий настрій, автографи та компакт-диски із своїм альбомом. А під кінець зустрічі усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з відомим співаком.

–    Деколи навіть на роботі хочеться хоч на хвилинку абстрагуватися і морально відпочити, а особливо такі «музичні» паузи потребують представники однієї із найвідповідальніших професій – військові. Зустрічі з зірками шоу-бізнесу не лише сприяють підвищенню настрою та морального стану військовослужбовців, здруженню військових колективів, а й популяризують службу в нашій частині, та Збройних Силах України в цілому, – зауважив голова ветеранської організації полку зв’язку майор у запасі Олександр Зайчук.d5

Військові також не відпустили артистів, як то кажуть, з порожніми руками. Так, Дзідзьо, Юлік і Лесик отримали в подарунок камуфльовану військову форму.

d3

Олександр Гайн, Рівне

Від редакції: мабуть наступним візитом будуть українські школи, де співаки вручать свої диски, а ще краще заспівають, щоб вчителі української мови переглянули своє ставлення до українського правопису і вчили діток по новому, по модньому..

Ти подзвонила, що розлюбила
І виїжджаєш в Америку.
Мене трусило, спотіли руки,
Відразу впав я в істєрику.

Приспів:
Ja cie kocham, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, ja cie kocham,
I love you! (2) (весь куплет – 2)

Ти їдеш в Штати, бо хочеш мати
Якесь нове увлеченіє.
По гороскопу ти була раком,
Kороче, сонця затменіє.

Приспів

Короче, baby, з тобою maybe
Я думав ми вже розсталися,
Ти блєфувала, бо так хотіла,
Шоб ми з тобою розписалися.

ПриспівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети