Джентельменські вулиці Здолбунова

вулиці і знаки (9)Вже п’ятий день поруч із найбільшою школою Здолбунова не працює світлофор, за який міська регулярно платить десятки тисяч наших грошей, щоб він працював.світлофор

Дві пожвавлені ділянки руху транспорту перехрестя вулиць 8 Березня та Шкільною та вулиць Незалежності та Б.Хмельницького позбулися дорожніх знаків, які чітко і однозначно дають розуміння, які з них головні, а які другорядні.вулиці і знаки (5)

Не зважаючи на те, що вся вулиця Б.Хмельницького обставлена знаками, що забороняють проїзд по ній, це мало кого зупиняє. Їздять і легкові і вантажні авто. І доставка товару і просто так. При чому як по правому ряду так і по зустрічній смузі. Якби не високі бордюри, їздили би і по клумбам. Ні клумби, ні знаки, ні віртуальна ДАІ, яке десь в принципі в нашому районі є, нашим водіям не перешкода.вулиці і знаки (4)

Це призводить до того, що частина водіїв, які по старій пам’яті їдуть по головній можуть зустрітись із тими, хто їде не по пам’яті, а по знакам і виїде на перехрестя як рівнозначне.вулиці і знаки (7)

Навряд чи єдиний знайдений знак за 200 метрів до перехрестя рятує ситуаціювулиці і знаки (8) вулиці і знаки (6) вулиці і знаки (1)

Там можуть і зустрітись. Чи може час джентельменів настав для Здолбунова. Тест для водіїв і пішоходів?

Це не єдині вулиці без знаків. Район навколо служби зайнятості перерізаний невеличкими вуличками, де присутні знаки Поступись дорогою але відсутні знаки Головна дорога.

Багато знаків обмеження швидкості по місту “20”, які прибиті цвяхами просто на деревах. Просто можна гортати правила дорожнього руху і нормативні документи по дорожній розмітці і знакам і порівнювати. Один в один як в книжці :)

Якщо додати до цього ще водні перешкоди на дорогах та тротуарах, то джентельменські ПДР точно не будуть зайвими, якщо знаки не буде кому повісити.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети