Дивна догана голові адміністрації

Кабінет Міністрів України виніс догану головам обласних держаних адміністрацій – Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Запорізької – за низький рівень приєднання до єдиного реєстру Міністерства юстиції України. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ході виїзного засідання Кабміну в Полтаві, передає кореспондент РБК-Україна.

“Є низка областей, де в нас жодна районна державна адміністрація не підключилася до реєстру міністерства юстиції. Якщо ми говоримо про реєстр бізнесу, то в нас є такі області, де жодна з адміністрацій не підключилася, Рівненська область, Хмельницька, Запорізька і Чернівецька область…” – сказав Петренко.

Від ЗС: Трохи несподівано виглядає сама підстава для догани. По-перше Мінюст у нас в лідерах по новаціях і в тому числі обласне управління і в т.числі щодо переведення адміністративних послуг в цифрову, електронну площину. Районні управління в рахунок не беремо, бо як може складатися управління аж із одного начальника. І все, жодного спеціаліста чи головного спеціаліста. Це потрібно змінювати. Проте отримати за це догану, хм, та ще й голові ОДА, а не реєстраторам чи юстиції, щось тут не так все просто?! І яким боком Кабмін до голів ОДА?

Здається до голови ОДА є питання від жителів області,  проте точно реєстр бізнесу серед цих питань не є проблемою номер 1.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети