Дитяче свято у польському костелі

на дитячому святі (1)В перший літній день по всій землі – день дитинства, миру, День захисту дітей. Саме тоді сонце всміхається найбільш привітно і ласкаво, день сяє щастям. Захист дитинства у цілому світі – це місія честі, любові і добра. Щорічно Товариство Польської Культури Здолбунівщини за сприяння Генерального Консульства Республіка Польща в Луцьку і місцевих благодійників організовують в нашому місті чудове свято для дітей з вадами здоров’я та з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Радісно і змістовно відпочили вихованці спеціалізованих закладів Рівненщини, районних центрів соціальних служб для дітей та молоді, представники Товариств Польської Культури Дубенщини, Острожчини та Шепетівки, учні школи польської мови при Товаристві Польської Культури Здолбунівщини, школярі Здолбунівської ЗОШ №5 та користувачі Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

Після урочистої Служби Божої, учасники свята мали можливість показати свої таланти на сцені. Саманчук Катя вразила присутніх грою на сопілці, виконавши твір «Самотній пастух». Поетичними рядками Максим Литвинчук, Катерина Саманчук, Павло Литвинчук, Іван Ковальчук, Валерія Литвинчук бажали мирного неба на усій землі, братерської дружби з польськими дітьми, дякували дорослим за піклування, турботу, вірили, що прекрасне буде завжди і всі мрії неодмінно збудуться.на дитячому святі (3)На фото: виступають Олена Мазепа, заст.начальника відділу культури Здолбунівської РДА та п.Дорота Дмуховська від Польського Консульства, також на святі були заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов, депутати Здолбунівської міської ради Віталій Чернецький та Максим Голуб

 Крім хорошого настрою та позитивних емоцій учасники свята отримали подарунки, а дорослі, які долучилися до організації свята, в тому числі і працівники Здолбунівської районної бібліотеки отримали подяки від Генерального Консульства Республіка Польща в Луцьку.

Здолбунівська ЦРБВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети