Дитяче свято у Гільчі Другій

101 червня  в Будинку культури с. Гільча Друга було організовано та проведено дитяче свято «Хочу бути зіркою», яке складалося з 2-х частин: концертної та розважально-ігрової.

Неперевершені ведучі свята Анастасія Година, Назар Свіріпа та Дарина Чекеренда розвеселили маленьких глядачів, їх батьків та усіх присутніх цікавими спостереженнями та висновками про дитяче життя, дарували позитивний настрій, дотепні жарти та приємні посмішки.

З вітальним словом від імені батьків до малечі звернулася Потапчук Ольга Миколаївна.13

Яскравими та барвистими кольорами наповнилась атмосфера свята від прекрасних пісень про Україну, рідний край, дитинство, батьків, подарованих присутнім Блащук Вікторією, Вальчук Іванкою, Голодюк Аліною, Грицюк Оленкою, Зарембою Іриною, Карпінчук Людмилою, Салюк Олександрою.

Відкрив розважально-ігрову програму герой з улюбленого мультфільму – Кіт Леопольд. (Наталія Чекеренда), як символ міцної дружби, взаєморозуміння, поваги та надокучливі миші (Олександра Панасюк та Олександра Салюк).  Завітала на свято до дітлахів і Золота рибка (Олена Самолюк), яка виконувала різні дитячі бажання.14

Під час розважально-ігрової програми запальні танцювальні композиції дарували глядачам дівчатка 7 класу Гільчанської ЗОШ I-III ступенів (кер. Година І.О.) та учасники дитячого хореографічного колективу Будинку культури с. Гільча Друга (кер. Супрун О.М.).

Кожен із виступаючих був талановитим по своєму, що надавало заходу різноманітності, барвистості.

Протягом свята проводилось безліч веселих ігор та забав. Наприкінці заходу був проведений конкурс малюнку «не на асфальті» – «Мрії дітей у малюнках». Із радісним та святковим настроєм покидали глядачі залу.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Тетяна Ковальчук, директор Будинку культури с. Гільча ДругаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети