Дистанційний курс з децентралізації

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує до участі у навчальному дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5».

Метою е-курсу є набуття учасниками компетенцій у сфері управління проектами місцевого та регіонального розвитку: ідентифікація проблем місцевого розвитку, формулювання концепції проекту та формування партнерства із зацікавленими сторонами для реалізації проектів, визначення очікуваних результатів проекту, основні етапи планування проекту та бюджетування, моніторинг реалізації проекту та оцінювання його результативності.

Курс відбуватиметься в межах СПІЛЬНОТИ ПРАКТИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ на веб-платформі за супроводу тьюторів – викладачів Національної академії державного управління при Президентові України та експертів-практиків з питань управління проектами місцевого та регіонального розвитку.

Учасники е-курсу зможуть стати частиною Спільноти практик, що нараховує близько 2,5 тис. учасників з усієї України, і створена для налагодження ефективної комунікації між представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадського сектору, обміну кращими практиками та знаходження інноваційних рішень для вирішення проблем територіальних громад.

Навчання – безкоштовне. Кількість осіб для участі у навчанні від одного органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, чи громадської організації – необмежена. Все, що Вам необхідно для навчання: мати діючу електронну поштову скриньку, регулярний доступ до мережі Інтернет, готовність навчатися принаймні 1 годину в день, а також ділитися власним досвідом реалізації проектів та програм місцевого та регіонального розвитку.

Самостійно зареєструватися в СПІЛЬНОТІ ПРАКТИК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ на веб-платформі Ви можете у будь-який зручний для Вас час.

Для самостійної реєстрації на веб-платформі зайдіть на сторінку Спільноти практик. У правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника спільноти. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім’я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua. 

Зарахування на е-курс «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-5» буде відкрито на веб-платформі 5 листопада, завершено 10 листопада.

·         Тривалість навчання за програмою е-курсу: 10 листопада – 10 грудня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети