Дистанційний курс «Надання адміністративних послуг в умовах децентралізації»

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» запрошує керівників та службовців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників та активістів громадських організацій, для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі Асоціації – Портал з управління знаннями.

Для того, щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУдо 03.09.2016

Метою вивчення курсу є отримання базових знань щодо поняття «Адміністративні послуги», його змісту, принципів, форм та моделей надання адміністративних послуг в умовах децентралізації, а також питань щодо утворення та організації діяльності центрів з надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Електронний курс «Надання адміністративних послуг в умовах децентралізації» проводиться через дистанційну форму навчання, за результатами якої слухачі курсу отримають розуміння покращення системи надання адміністративних послуг, кращих вітчизняних та зарубіжних практик у цій галузі, утворення та функціонування ЦНАП, зокрема в об’єднаних територіальних громадах.

Під час курсу учасники зможуть не тільки розглянути, спробувати краще зрозуміти поняття «адміністративні послуги», його сутність, основні моделі надання адміністративних послуг, але й одразу працювати над підготовкою нових проектів щодо покращення надання адміністративних послуг, зокрема із урахуванням нового законодавства у цій галузі.

Навчання проводиться на безоплатній основі, не потребує спеціальної фахової підготовки учасників, достатньо мати е-mail та постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати на курсі у зручний час.

Старт курсу: 5 вересня 2016 року

Тривалість курсу: 4 тижні.
Контакти

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад
Юненко Юлія
project@kp.org.u
096 817 76 08Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети