Директори здолбунівських шкіл хочуть повернути на посаду “втомленого” колегу

Лист без підписів але з прізвищами надійшов на адресу ЗС. Ми його друкуємо, проте хочемо зауважити: ЗС – єдиний ресурс, напевне в усій Україні який МАВ але не виклав ні фото ні відео “втомленого директора”, проте зворотнє НЕПРАВДИВО говориться у зверненні директорів. Можна звідси зробити висновок, що писалось звернення однією зацікавленою особою, а решта погодились із написаним не бачивши в очі згаданих фото на порталі ЗС. Єдина згадка про директора була коли був підписаний і оприлюднений наказ про його звільнення із цілком адекватною фотографією. Швидше всього директора, чи ті хто писав цього листа переплутали здолбунівський ресурс на якому були викладені фото “втомленого директора”:)

Ще одне – підтримувати кожен має право кожного, але тоді потрібно бути готовими і розділити відповідальність за підтримку такого стилю поведінки педагога, керівника закладу освіти. Адже захищаючи те що бачили всі від району до Міносвіти ви розділяєте і допускаєте таке.

Так само як немає результатів експертизи на алкоголь так само немає і підстав вважати людину отруєною, а ситуацію кимось створеною. Це лише здогадки, а на фото результат (пошукайте в гууглі знайдете їх в достатній кількості) і як кажуть знаючі люди в селі що то не поодинокий випадок.

клевань_2015 (44)Ми поцікавились думкою начальника освіти Лілії Карпенко:

Про існування такого листа і хто його підписав, дізналася тільки що від ЗС, на мою адресу таких листів не надходило. Тому можна припустити що головна мета його – це публічність, а не дієвість. Захищати колегу – це благородно, але у благородних вчинках, якщо для цих підписантів такі дії є достойними і благородними щоб їх захищати – значить будемо спілкуватися із самими директорами на предмет їх уявлення про педагогіку та імідж керівника.

Лист на електронну скриньку надійшов від одного із директорів тому не маємо підстав вважати, що цього листа не існує, проте, якщо хто із підписантів (декларантів) побачить своє прізвище під документом, який не підписував – можете відкоментуватись. А тепер сам лист (вся орфографія збережена):

Начальнику  відділу освіти  Здолбунівської РДА Карпенко Л.Є.

                              Звернення  керівників  закладів  освіти  Здолбунівського району.

     Звертаємось до  Вас  з приводу  появи на сторінках   Інтернет-видання  “Здолбунів –Сіty” (від ЗС: ???? :) фотографій  з негативними коментарями  про нашого колегу – директора Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Дмитрука В.М.

   дмитрук на відпочинку Ми вважаємо, що поява цих фотографій  та коментарів пов’язана  насамперед  з принциповою позицією нашого колеги щодо незаконної приватизації Будеразького  ставка і дамби. Дмитрук В.М. став на захист законних прав  тих,  кого били та відстрілювали за розпорядженням  власників  ставка, та організував людей, які не змирились  з розкраданням державного майна.  До речі.  Рівненський господарський суд  вже повернув дамбу  в державну  власність.

      Крім того, на нашого колегу  чиниться тиск, щоб примусити його підписати акт приймання новозбудованого приміщення школи . Ми згодні з позицією директора: приміщення школи  можна прийняти тільки після виконання всіх передбачених проектом  робіт і подання виконавцем робіт  усіх необхідних документів ; в іншому разі  директор залишиться  наодинці  зі своїми проблемами .

      Фотографії зроблено тоді , коли Дмитрук В.М.  перебував  у відпустці; тому викладення  фотографій  з коментарями  в  Інтернеті  можна кваліфікувати  як  втручання у приватне життя  людини. Доказів, що Дмитрук В.М. перебував у нетверезому стані  немає.   Знаючи ситуацію зі ставком і  стосунки з власником  ставка, ми не  відкидаємо  можливості його навмисного отруєння.

       Дмитрук В.М.  пропрацював на посаді директора 28 років . за  час роботи  зарекомендував  себе  сумлінним та  ініціативним працівником . Його поважають працівники школи , жителі  села і колеги – керівники закладів освіти Здолбунівського району.

Ми просимо  начальника  відділу освіти  Здолбунівської РДА  скасувати наказ про звільнення  Дмитрука В.М.  з посади директора  Будеразької школи.

 

Директор Білашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів                                             Рибак В.І.

Директор  Бущанської ЗОШ І-ІІІ ступенів                                             Олексійчук В.С.

Директор Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів                                             Радіонов  С.В.

Директор  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1                                 Себастіянська О.М.

Директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5                                  Рудик Ж.М.

Директор Здолбунівської ЗОШ  І ступеня  №7                                       Панчук В.Я.

Директор Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів                                          Болба Т.Ф.

Директор Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ступенів                                        Козік С.В.

Директор  Старомощаницької ЗОШ І-ІІ ступенів                                  Єнич Н.А.

Директор Ступнівського НВК                                                                 Грицан  В,В,

Директор  Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів                                               Бондарук  Д.В.

Директор Здолбунівської станції  юних техніків                                   Дяченко С.П.

Директор Мізоцького  будинку школярів та молоді                              Бідюк В.Ю.                                                  

П.С Для позакласного читання:

ЗУ Про освіту, ЗУ Про загальну середню освіту, Про імідж педагогічного працівникаст54

ст24Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети