Директора Будеразької школи звільнили

presidia0503_6Кожен має право на помилку. Але ціна за помилки буває різною. За останні дні мною було проведено багато консультацій стосовно того, яке рішення прийняти по директору Будеразької ЗОШ, чий «відпочинок» минулими вихідними прославив наш район на всю Україну. Вважаю прийняте рішення найбільш компромісним – так прокоментував Сергій Кондрачук сьогоднішній наказ начальника відділу освіти Здолбунівської РДА про звільнення директора Будеразької школи.

Таким чином після виходу з відпустки буде призначено в.о директора школи, а незабаром проведено відбір кандидатів на посаду директора школи.

Громадськість і чиновники різного рівня висловлювали свої припущення і побажання щодо того яке має бути рішення по директору, якого застали у вкрай незручному становищі у рідному селі. Приймаючи рішення, за інформацією ЗС,  було враховано багаторічну роботу Володимира Дмитрука у освіті, його принципову позицію по деяким питанням життя села, а отже небайдужість до справ в громаді але водночас і громадську оцінку ситуації зафіксованої працівниками міліції та свідками. Якщо суд прийме до уваги викладені у протоколі факти поведінки директора у такому вигляді в публічному місці то йому в додаток до наказу ще загрожує адмін покарання у вигляді штрафу.наказ ДмитрукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети