. Директора Будеразької школи звільнили | Здолбунів City

Директора Будеразької школи звільнили

presidia0503_6Кожен має право на помилку. Але ціна за помилки буває різною. За останні дні мною було проведено багато консультацій стосовно того, яке рішення прийняти по директору Будеразької ЗОШ, чий «відпочинок» минулими вихідними прославив наш район на всю Україну. Вважаю прийняте рішення найбільш компромісним – так прокоментував Сергій Кондрачук сьогоднішній наказ начальника відділу освіти Здолбунівської РДА про звільнення директора Будеразької школи.

Таким чином після виходу з відпустки буде призначено в.о директора школи, а незабаром проведено відбір кандидатів на посаду директора школи.

Громадськість і чиновники різного рівня висловлювали свої припущення і побажання щодо того яке має бути рішення по директору, якого застали у вкрай незручному становищі у рідному селі. Приймаючи рішення, за інформацією ЗС,  було враховано багаторічну роботу Володимира Дмитрука у освіті, його принципову позицію по деяким питанням життя села, а отже небайдужість до справ в громаді але водночас і громадську оцінку ситуації зафіксованої працівниками міліції та свідками. Якщо суд прийме до уваги викладені у протоколі факти поведінки директора у такому вигляді в публічному місці то йому в додаток до наказу ще загрожує адмін покарання у вигляді штрафу.наказ Дмитрук

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівчанин

  І знову назва статті- сором. Неперекручуйте фактів.Якщо він написав за власним бажанням- то його ніхто незвільнив а він сам пішов. Це з точки зору закону і логіки. Друга справа куди його пальці лівої руки вставляли коли правою він писав заяву- а це вже догадки.

  • Здолбунівсіті

   Якщо вам соромно то червонійте,якщо для вас чорним по білому написаний НАКАз де першим пунктом звучить ЗВІЛЬНИТИ означає не звільнити, то для решти він означає звільнити. А підстава може бути різною, в т.ч і заява за власним, за згодою, протокол, рішення суду. Це з точки закону і логіки. Пальці вставляти, мабуть нікуди не потрібно було між вибором за статтею чи на пенсію йти.

   • Здолбунівчанин

    Читаючи статтю напрошується висновок, що звільнили за свою поведінку (наказали). Але коли читаєш наказ де написано за власним бажання ще з виходом на пенсію, то простіше булоб написати що директор який вміє відпочивати пішов на заслужений відпочинок.

    ПС. Він написав 30 заяву і його відразу звільнили.Ну а він жеж матеріально відповідальна особа, де інвентаризація майна школи і т.д., а якщо за ці дні що там зникло- кого накажете. Як завжди думають одним місцем.

    • Олександр

     Тож пише в наказі, звільнити 27 серпня

   • Оксана

    Погодьтесь, що “звільнили” – це коли за певною статтею Закону, з відповідним обгрунтуванням і т.д., а в даному випадку — звільнився , так би мовити , за власним бажанням у зв’язку із виходом на пенсію за вислугою років. І це трохи різні речі з точки зору логіки. А з точки зору законодавства звільнити людину за статтею досить складно, у цьому конкретному випадку — дуже складно, позаяк провина не доказана.

    • Здолбунівсіті

     Нехай буде так

  • Оля

   Так мало того що за власним бажанням, а ще й у зв’язку із виходом на пенсію за вислугою років)))

   • Здолбунівсіті

    Притомився в центрі рідного села ліг на травичку відпочити, але ми не медики щоб оцінювати по якій причині і чи та пляшка що в нього в руках була його.

 • Ірина

  негарно…можна було тихенько, по людяному. Навіщо було той фільмік кругом показувати…- ненормально. Обі..р..ли його, село, школу, район…… давайте станемо перед дзеркалом і подивимось собі в очі….

 • Катя

  Ну, що ж, «добре»
  попрацювали. І тут, я вважаю, проблема не стільки у вчинку
  директора, як у тих, хто «долучився» до цієї справи. Саме ця ситуація і
  показала гниль суспільства: той фотографує, той підставляє пляшки (бо,
  думаючи логічно, якщо людина «стомлена», вона ніколи в житті не буде так
  рівно виставляти пляшки), той телефонує голові РДА (має ж номер
  телефону!), той зразу ж висвітлює відео на сайті доброзичливців.
  Оперативненько.

  Звичайно,
  не оправдовуючи «вчинок» директора, якщо

  ви хотіли (цікаво, хто) звільнити його з посади,
  могли зробити по-іншому. А це все скидається на реальну змову, бо дуже все
  гладко і швидко вирішено, склалося, як пазл . А чи не тому, що він очолив
  боротьбу за «прихватизований» ставок у своєму селі? і я переконана, що в
  цьому “ланцюжку доброзичливців” половина – зацікавлені особи,
  зокрема у справі по будеразькому ставку. Може, ще комусь не догодив, адже у
  теперішньому суспільстві знайти ворога – найпростіше. Жаль, що у цій
  ситуації керівництво району свого директора не захистило так, як це
  належить. А то є «прийняте рішення найбільш компромісним» .

  Жаль,
  мені прикро за наших людей. За цю гниль, яка присутня у душах. Вивляється,
  слова Лєри у нашумілій передачі – правда

  про багатьох наших людей. І тепер це побачили
  всі. А зацікавленість у власній користі, через яку можна топтати людські
  життя, – на поверхні. І тільки сліпий цього не побачить. «Добре»
  попрацювали в ланцюжку цієї історії. Прикро. Дуже. А ще є закон бумеранга,
  і про це ніколи не можна забувати. Усім.

 • aktuvist

  вся ця історія тхне відвертою “заказухою” , людину вирішили просто усунути від посади і знайшли спосіб . Хотілося б дізнатися хто ж ці “добропорядні” громадяни які по вихідним гуляють по віддаленим селам району та шукають порушників громадського спокою. І так треба ж, що знайшли лише сільського директора.

 • volph vszu

  Прочитавши Ваші статті про “осудливу” поведінку директора Будеразької
  ЗОШ І-ІІІ ст. Володимира Дмитрука, колеги і односельці обурені
  пасквільною публікацією на Вашому сайті . Дивує ваш підхід до
  констатації фактів зловживання алкоголем вище згаданої людини.
  Змонтовані фото і чиїсь дзвінки не дають жодних підстав робити висновки
  про аморальність Володимира Михайловича. Він мудрий керівник, педагог,
  хороший колега, приклав багато зусиль для побудови нової школи, проявив
  послідовність і принциповість у поверненні дамби і будеразького ставка у
  власність громади. Він перейшов дорогу “грошовим мішкам”, які звикли
  жити поза законом людської етики і моралі. Вважаємо, що якраз ці люди,
  “замовили музику” на своїй вулиці. Члени колективу школи
  підтримують свого керівника і сподіваються, що подібні методи боротьби
  зі своїми опонентами будуть каратися Законом України.

  • Здолбунівсіті

   Ви десь поруч мабуть “відпочивали” з вашим мудрим керівником? Де ви знайшли фото змонтовані, дзвінки і пасквілі і т.д? Є публічний факт, є рішення керівника відділу освіти. Ніхто йому моралі читати не збирається, Роль борця за права будеражців теж не переоцінюйте. Ставка у власність громади ніхто не повертав – він і далі в оренді у приватного підприємця. ловлю риби і підвищення плати в рази за користування ставком – заслуга ЗС і місцевої міліції. Дамбу повернула громаді позиція керівництва району та прокуратури підтверджене рішенням суду. і не потрібно прикриватись колегами і односельцями. Порадьте своєму колезі балотуватись на цих виборах на сільського голову – отримає підтримку – зможете сказати що він має підтримку односельців, а до тих пір то лише ваша думка.

  • Doprud

   Для чого писати нісенітниці. Яка конкретна заслуга Дмитрука у побудові школи? Все життя пропрацював у старій хатині, а тут раптом збудував школу одну з найкращих в області. 20 років стояла недобудова і ще стояла б скільки, допоки не завалилася… Проте після побудови, мудрий керівник і педагог Дмитрук по всіх ЗМІ розповідав, що кошти відмито і роботи неякісно виконано. Мабуть все ж таки краще було працювати і зберігати свою педагогічну мудрість і послідовну принциповість у руїнах…? А алкоголь і аморальність не перша історія…

   • Оксана

    А Ви самі, власне, очолювали коли-небудь комунальний заклад, який будується
    ( реконструюється, капітально ремонтується тощо) ? Коли доводиться днювати й ночувати на об’єкті, докладати своїх рук і коштів , розібратися з купою паперів ( актів , довідок , накладних) , стати майже кваліфікованим інженером , економістом , будівельником, бухгалтером, об’їздити безліч установ ( за довідками, дозволами , погодженнями) , і все за власні кошти , встигати хоч зрідка проконтролювати навчальний процес ( бо саме це входить в безпосередні обов’язки директора школи , а не викладене вище) ? При цьому, наголошую , будувалась не його особиста хата…. А щодо відмивання коштів і якісності робіт, то провалена бруківка на подвір’ї, заміна підлоги ( за рік після побудови школи), відламані підвіконня і облуплені стіни — яскраве свідчення неякісної роботи. За більш як 16 з половиною мільйонів можна було постаратись і краще.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама