Дякую усім! Далі самі…

mykola orlov (6)Саме так, дякую усім і до побачення. Це говорю я, Микола Орлов, керівник громадської організації, яка заснувала “Здолбунів CITY”. Ні, портал і надалі продовжує жити. В нього є свої автори, модератори і адміністратори. На ньому лише не буде такого автора, як Микола Орлов. Занадто велика відстань між моїм баченням ситуації в місті, районі, країні і реаліями, думками сьогодення. Тому інколи моє авторське бачення, публічна демонстрація того, що всі звикли ховати або говорити про це пошепки викликає у когось роздратування, у когось страх чи навпаки сміх.

На відміну від дуже багатьох авторів, які лише озвучують побачене, мої матеріали несли і ту частину, яка називається громадський контроль влади, журналістика співучасті, громадська журналістика.

Я пишаюсь більшістю читачів та коментаторів моїх матеріалів, дякую за реакцію і наступні дії героїв матеріалів в т.ч комунальних служб міста, прокуратуру, міліцію, Здолбунівську міську раду, Здолбунівську районну раду, прес-службу Рівненської ОДА, відділ внутрішньої політики Здолбунівської РДА та інших, а також прошу вибачення у тих, кому несвідомо, суб’єктивно виділив більше жару у своїх матеріалах ніж би це зробив інший автор.

Також, зважаючи на розповсюджених ботів, тролів, які і на інших сайтах підписуються моїм іменем, офіційно заявляю, що на жодному сайті не коментую жодних матеріалів, підписуючись Микола Орлов (Здолбунів), у соціальних мережах коментую із своїх акаунтів з фото на аватарці.

Дякую усім! Далі самі…

З повагою, Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети