Дякувати…не передякувати…будинкоуправління демонструє вершину професіоналізму

З проханням встановити пандус звернулись активісти до керівника комунального підприємства. В під”їзді на Заводській 6 живе чудова поетеса, яка не може вийти на двір  – користуватись приходиться візком. Та “майстерність” працівників підприємства – КП Міське будинкоуправління не допомогла, а погіршила ситуацію.

Обіцяного чекали місяць. І ось настав момент – їдемо дивитись і радувати  Ларису Сергіївну можливістю побачити подвір”я.  Та пандус шокував. Збиті дошки лежать на сходах. Різкий спуск заважає ходити іншим мешканцям. Сніг, дощ і люди будуть серйозно травмуватися. Це схоже на ліса для зацементованих сходів, що використовують на будівництвах.ПандусПоручнів тут нема. Я йду і молюсь, щоб не впасти особливо ввечері. Нам такий пандус не треба. Заберіть його будь ласка. Це знущання з людей і активістів, які його виборювали.- каже Світлана жителька підїзду.

Я поцікавилась думкою стосовно якості роботи на сторінці у Фейсбук: Думки читачів

 

 

Європа показує турботу про особливих людей встановлюючи автоматизовані системи спуску та підйому. Нам як видно навіть мріяти про таке гріх. Та це не означає, що роботи повинні виконуватись саме так. Ось приклад бюджетного відкидного пандусу котрий не заважає іншим і не становить жодної загрози.нормальний пандус

Ось так хоча б повинен виглядати надбюджетний та все таки дерев”яний пандус (кріплення шпінгалет, поручень і обов’язково можливість підняти і покласти силами 1 людини):дерев"яний пандус

Сподіваємось працівники підприємства відреагують на прохання мешканців під”їзду і врешті якісно виконають таку необхідну роботу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети