. Двоє маловідомих здолбунівських чиновників йдуть до ВРУ щоб селянам стало легше | Здолбунів City

Двоє маловідомих здолбунівських чиновників йдуть до ВРУ щоб селянам стало легше

заступ1Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» було створено для привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора економіки України, розвитку сільських територій, відновлення інфраструктури села та забезпечення жителів України якісними продуктами за доступними цінами. Це цитата із офіційної групи партії у соцмережах. Цікаво, чи знає голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало, що наприклад, головний спеціаліст сектора у справах  МОЛОДІ і СПОРТу Оксана Швидка, вже давно мріяла певне попрацювати  із заступом у руках, щоб нашим селянам жилось легше, а фермерам прибутковіше. Може просто село любить, але в сільську раду депутатом то якось не того, тому одразу до Верховної. Та і прізвище певне в допомогу таким планам. Прихований політичний потенціал і любов до села був до недавнього часу і  у Тишкуна Руслана Григоровича, інженера ВІДДІЛУ освіти Здолбунівської РДА, жителя МІСТА Здолбунова . Відтепер і він кандидат у народні депутати по партійному списку Заступу.

З такими партійними місцями навряд чи щось світить землякам але про принцип формування самого списку висновки певні зробити можна.тишкун швидка

Звісно ми пам’ятаємоі ніяким чином не заперечуємо право кожного обиратися і бути обраним в т.ч до ВРУ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • INNA

  У мене склалася думка про те, що на даний час Здолбунів сіті існує лише для того, щоб “втопити” О.Бухала. І дуже часто у статтях висвитлюється лише особиста думка автора щодо тої чи іншої події, а не констатація факту.

  • Здолбунівсіті

   А працівники міської ради впевнені що ЗС створене для того щоб “втопити” мера і зайняти його місце, а КП “Здолбунівське” щоб розігнати їх контору, можливо, а паспортний стіл – ховає дулі в кишеню бо роблять свої ділішки на пару із ДП Документ і ми до них теж маємо претензії….Так що ваша думка то одна із тисячі думок і ми вам за неї вдячні. Щодо фактів. Якими ще мають бути факти ніж пряме посилання на список від ЦВК і наявність в ній озвучений в матеріалі людей, які не мають судячи із місця роботи відношення до аграрної сфери яку збирається відстоювати і розвивати вищезазначене політичне обєднання. А Бухало згаданий був лише тому, що дані працівники є працівниками підрозділів структури яку він очолює.

   • INNA

    Дуже дякую за вичерпну відповідь. Ну і що, що О.Бухало керівник яке він може мати відношення до політичної діяльності і вподобань своїх працівників, адже це право кожного обирати і бути обраним. З повагою до Вас.

    • Здолбунівсіті

     Звісно і ми це не оспорюємо.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама