Двоє маловідомих здолбунівських чиновників йдуть до ВРУ щоб селянам стало легше

заступ1Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» було створено для привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора економіки України, розвитку сільських територій, відновлення інфраструктури села та забезпечення жителів України якісними продуктами за доступними цінами. Це цитата із офіційної групи партії у соцмережах. Цікаво, чи знає голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало, що наприклад, головний спеціаліст сектора у справах  МОЛОДІ і СПОРТу Оксана Швидка, вже давно мріяла певне попрацювати  із заступом у руках, щоб нашим селянам жилось легше, а фермерам прибутковіше. Може просто село любить, але в сільську раду депутатом то якось не того, тому одразу до Верховної. Та і прізвище певне в допомогу таким планам. Прихований політичний потенціал і любов до села був до недавнього часу і  у Тишкуна Руслана Григоровича, інженера ВІДДІЛУ освіти Здолбунівської РДА, жителя МІСТА Здолбунова . Відтепер і він кандидат у народні депутати по партійному списку Заступу.

З такими партійними місцями навряд чи щось світить землякам але про принцип формування самого списку висновки певні зробити можна.тишкун швидка

Звісно ми пам’ятаємоі ніяким чином не заперечуємо право кожного обиратися і бути обраним в т.ч до ВРУ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети