Дводенне навчання про громаду!

Дводенний тренінг про громаду!

22-23 жовтня у Молодіжному просторі Home’ЯК відбулося дводенне навчання «Що?Де? Є в громаді». Двадцять учасників вчилися розуміти структуру та роль органів правління.

Не дивлячись на постійні перебої зі світлом, протягом першого дня, молодь змогла, провести його продуктивно, як і наступний день завдяки тренеру Миколі Орлову, який зміг в інтерактивній формі подати “складний” матеріал.

Учасники мали можливість поспілкуватися з міським очільником Владиславом Сухляком, який відгукнувся на запрошення та виділив час, аби відповісти на запитання нашої молоді.

Протягом двох днів, працювали з роздатковими матеріалами, вчилися платити комунальні послуги, вибирали мера простору, а також займалися моделюванням засідання Хом’яківської міської ради.

Після пройденого навчання, учасники знають хто відповідає за дорогу, якою вони ходять та з якими питаннями звертатися до міського голови.

Два пізнавальні та цікаві дні! Далі лише цікавіше.

Проєкт “АнтиШкола Home’ЯК” реалізує ГО «ЗЕОН» в межах програми “ТРИМАЙ”, що здійснюється громадською організацією YouthUp  та Дитячим фондом ООН (UNICEF) в межах програми “СПІЛЬНО: Молодь”

     Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети