Дві години суперечок на сесії Здолбунівської міської ради

Притому що у порядку денному лише розподіл державної субвенції та прийняття районної, і у цих питаннях розбіжностей не було. Але це було пізніше. Спочатку було “Різне”. Першими взяли слово мешканці вул.Щепкіна. Вони, а також депутат Людмила Бабак, висловили ряд претензій до міського голови, прокуратури, поліції, інших служб з приводу ситуації на підприємстві по цій вулиці, де працюють із деревинним вугіллям і за словами мешканців, заважають шумом і пилом навколишнім територіям. Саме там нещодавно була і пожежа, яка і дозволила мешканцям побачити на власні очі, що відбувається за зачинениними воротами.

Співвласник, який представився п.Андрієм розповів про кроки які здійснені щодо зменшення шуму. Керівник районної Держпродспоживслужби підтвердив, що перевірка здійснювалася, однак під час неї підприємство…не працювало, отже і викидів не зафіксовано. Один раз за цю перевірку заплатило саме підприємство, інший раз державна установа.

Представник поліції виступив із пропозицією щодо звернення до усіх контролюючих органів, залучення представників міської влади і здійснення повноцінної перевірки підприємства за участі  представників мешканців. саме ця пропозиція і була підтримана депутатами.

До речі, депутат міської ради Микола Орлов, розповів, що ця ситуація показала некерованість і необізнаність міської влади, адже немає публічного спілкування влади і бізнесу, мешканці не знають де і що будується ким і для чого в місті, зокрема, що зараз будується (ремонтується) по тій же вулиці Щепкіна на місці колишнього хлібзаводу.

При виході із сесійної зали від сторонніх осіб Людмила Бабак почула слова, які можна трактувати як погрози у свою адресу і присутній на сесії працівник поліції іх зафіксував.

Інше дражливе питання – поява статуї з наростами на кінці, яка, м’яко кажучи, дещо відрізняється від того, що мало бути пам’ятним знаком загиблим героям. Представники спілки АТО, підтримані іншими мешканцями, присутніми у залі, висловили категоричний протест щодо встановлення такої якості знака на центральній площі міста. Дуже слушно зауважила здолбунівчанка п.Світлана, яка до цього не була помічена у опозиційності до міського голови, що міського голови і апарату ради не видно у соціальних мережах, вони не читають і не реагують на те, що висловлюють здолбунівчани в місцевих групах і сторінках. Відбулася емоційна перепалка з міським головою, який не бачить проблеми у статуї, з якої за його словами можна щось ще зробити. Під об’єктивами камер ніяковів автор ескізу п.Вадим, він то підтверджував, що те що на ескізі і в наявності це різні речі, то наполягав що з нього можна ще “вирулити” до прийнятного стану. Хто це буде робити невідомо, адже сам п.Вадим відповідав за архітектурне рішення, а не виготовлення цієї гранітної глиби, замість білої мармурової.

Депутат міської ради Андрій Кардаш подав пропозицію доробити, обтесати, привести до вигляду свічки, встановити вогонь у вигляді тризуб і після цього оцінити роботу. Якщо кінцевий варіант придатний до відкриття – його відкривають, якщо розбіжності суттєві – зносити. До цього і пристали. Тому, швидше всього, на день Незалежності на площі Героїв буде стояти щось у білому простирадлі. Слід зазначити, що міський голова чим далі тим більше або не розуміє або робить вигляд що не розуміє, що гроші міські – це спільні кошти, а замовлені роботи, послуги – це задля і на користь усіх містян, а не в угоду комусь персонально. І думка мешканців така ж важлива як і думка архітектора, математика чи художника  проя кі він згадува в у своїх прикладах і порівняннях.

Щодо порядку денного – то кошти, поки що віртуальні, були розподілені у сумі близько 20 млн грн.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети