. Два тижні щоб пізнати ближче молодіжну Польщу | Здолбунів City

Два тижні щоб пізнати ближче молодіжну Польщу

Закінчився один із запланованих весняних візитів учасників програми “Study Tours to Poland”, в рамках якої студенти або ж молоді спеціалісти з України, Білорусі, Молдови та Росії їдуть до одного з міст Польщі, де набираються досвіду у різних ( обумовлених програмою) галузях для особистісного розвитку.

З 19 по 29 квітня одним із учасників навчального візиту до Познані став здолбунівчанин Андрій Орлов. З його слів, це програма корисна в першу чергу тим, що сусідня країна відкривається одночасно з двох сторін: щоденної звичайної  та туристичної. Оскільки програма складена так, що переважно до 19 – 20 години вечора офіційна частина закінчується, а далі необмежений пізнавальний час. Волонтери прекрасно справляються зі своєю роботою та усіляко допомагають якнайшвидше інтегруватись у середовище.

STP корисна тим, що допомагає відкрити реальне бачення на Польщу, а також інші сусідні нації. Відбирають молодих, перспективних людей, які вже щось вміють, тому спілкування насичене та цікаве. Політику зачіпали мінімально, але от можливості розвитку усіх країн разом – постійно.

Study Tours to Poland за роки свого існування вже стала досить відомою для активних студентів, тому обов*язково варто подаватись. Оскільки програма не складається з однієї частини і маю перспективу розвитку, а також є класним «+» у резюме, то подаватись все-таки варто! – радить Андрій Орлов.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама