Два райони Рівненщини отримали нових голів РДА

sarnyЦе Сарненський і Зарічненський. Відтак нинішній міський голова Сарн перемістився у крісло голови РДА, а у Зарічному колишній голова РДА повернувся у знайомий йому кабінет, який він займав у 2005-2006 роках. Президентські розпорядження від 03 квітня звучать так:

Призначити ЄВТУШКА Сергія Миколайовича головою Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області.evtushok

Звільнити ФЕДЮШКО Надію Петрівну з посади голови Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області.

Призначити МЕЛЬНИКА Павла Володимировича головою Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети