Два дні про громадську журналістику

Перше дводенне навчання в межах проєкту «АНТИШКОЛА HOME‘ЯК»
Свої вихідні, молодь Здолбунівської ТГ разом з молоддю ВПО вирішила провести продуктивно. Понад 20 осіб прийшли у Молодіжний простір Home’Як, аби навчатися тому, що їх цікавить. Протягом двох днів, 15 та 16 жовтня, вони охопили базові знання з курсу «Громадська журналістика».
Окрім інформативних тренінгів з елементами інтерактивних завдань, молодь змогла спробувати себе у ролі журналіста та написати свої перші репортажні статті. Тривога не завадила учасникам продовжити здобувати знання, вони продовжили це робити в укритті.
Два дні роботи над собою, вмінням писати та «правильно» подавати інформацію.
Запрошений тренер – Микола Орлов не лише цікаво виклав матеріал, але й зміг зацікавити учасників та прищепити бажання розвиватися у сфері журналістики.
Найактивніші учасники отримали можливість пройти стажування у «ЗдолбунівCITI».
По завершенню навчання молодь пройшла тематичний кахут, а також отримала сертифікати про участь. Попереду ще більше продуктивних та інформаційних навчань.

Більше фото у телеграм-каналі ГО “ЗЕОН”
Проєкт “АнтиШкола Home’ЯК” реалізує ГО «ЗЕОН» в межах програми “ТРИМАЙ”, що здійснюється громадською організацією YouthUpта Дитячим фондом ООН (UNICEF) в межах програми “СПІЛЬНО: Молодь”


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети