Два читацькі дні на Здолбунівщині

20 березня 2016 року в приміщенні Здолбунівського районного будинку культури відбувся традиційний районний огляд читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» в рамках районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого Дню народження Т.Г.Шевченка. Вкотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди.

В огляді взяли участь 25 читців аматорів, учасників гуртків художнього читання клубних закладів району. В репертуарі читців прозвучали твори Великого Кобзаря, відомих класиків української літератури та твори місцевих авторів. Враховуючи манеру виконання, сценічну культуру, дикцію, музичне оформлення журі нагородили грамотами за участь: Надію Тимощук, Марію Данилюк /клуб с. Озерко/, Михайла Степанюка /клуб с. Орестів/, Анастасію Лазарчук /клуб с. Новосілки/, Анастасію Данильчук /клуб с. Ільпінь/, Софію Мельничук та Анастасію Москалюк /сільський будинок культури с. Глинськ/, Катерину Самолюк /БК с.Гільча Друга/, Лесю Дякову /клуб с. П’ятигори/, Максима Бобрика /БК с. Ступно/, Тетяну Одарчук, Катерину Котюк та Олесю Харковську /БК с. Півче/, Марину Кисильчк /БК с. Дермань Перша/, Катерину Войко / клуб с. Дермань Друга/, Оксану Дорощук / клуб с. Нова Мощаниця», Вадима Савчука та Тетяну Дьоміну /БК с. Буща/, Анастасію Чабан /будинок культури цементників/.

Два читацькі дні на Здолбунівщині

А переможцями огляду стали: Диплом за перше місце отримали Богдан Козік /БК с. Будераж/ та Наталія Далабожак / клуб с. Лідаво/.

Диплом за друге місце отримали Анастасія Мягка /клуб с. Новомильск/, та Анастасія Вершицька / будинок культури с. Спасів/.

Диплом за третє місце отримали Ольга Піддубій /БК с. Уїздці/, та Олена Ярмолюк /клуб с. Стеблівка/.

Диплом за перше місце в старшій віковій категорії отримали учасники літературно-музичної композиції «На Чернечій горі» /БК с. Івачків, керівник Тетяна Мельник/,

Диплом за друге місце отримали учасники літературно-музичної композиції «Молюсь за Україну» /БК с. Копиткове, керівник Оксана Ковальчук/.

Диплом за перше місце в молодшій категорії отримали учасники літературно-музичної композиції «Україна дитячими очима», /Мізоцький селищний будинок культури, керівник Надія Одарчук/.

Два читацькі дні на Здолбунівщині

Всеукраїнський тиждень дитячого читання традиційно приходить до нас навесні з першим теплом, з ніжними пролісками, щебетом птахів. Цьогоріч відкриття Тижня співпало із Всесвітнім днем поезії. Поезія – це сум,чарівність, музика, дотик до душі. Кожен вірш – це сповідь поета, незабутній епізод із його життя. Поети – люди незвичайні, талановиті, наділені Божою іскрою, з образним багатобарвним сприйняттям світу, з очима, широко відкритими для всього прекрасного. Колись Олександр Довженко писав, що поет вміє бачити зорі навіть у брудних калюжах буденного життя.

Два читацькі дні на Здолбунівщині

21 березня на гостину до районної бібліотеки дітей та юнацтва завітав відомий здолбунівський поет Юрій Ростиславович Бржечко та вихованці літературної студії «Зорецвіт». Зустріч розпочалася зі знайомства з життєвим та творчим шляхом поета. А далі звучала поезія. Поряд з поезією під супровід гітари майстерно звучали пісні у виконанні автора та літстудійців: Горпинич А., Гузюк А., Антонюк С., Панчук Д., Парани А., Рудяк О., Волосика І., Ніколайчук О., Стецюк В.
Гості бібліотеки (учні 8-10 класів ЗОШ №1, 5, 6) були приємно вражені виступом Юрія Ростиславовича та учасників літературної студії.

Два читацькі дні на Здолбунівщині

Два читацькі дні на Здолбунівщині
Також, в рамках Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання в книгозбірні проходить акція “Веселкове дерево читацьких уподобань», де користувачі бібліотеки залишають повідомлення про книгу яка їх найбільше вразила, запам’яталася і яку вони рекомендують для читання іншим.

Два читацькі дні на ЗдолбунівщиніВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети