Дудка відхрещується від хабарника

Працівники СБУ затримали п. Курильчика при отриманні 5600 гривень. Правоохоронці з’ясували, що він систематично брав з підприємців хабарі за дозволи на використання артезіанських свердловин, спуск води з водних об`єктів тощо.

За частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, чиновнику загрожує п’ять-вісім років за гратами і конфіскація майна.

Олександр Курильчик виконував обов’язки директора департаменту, адже я зараз у відпустці, – пояснив журналісту PRESS-ЦЕНТР директор департаменту екології і природних ресурсів Валентин Дудка. – Я підозрював, що він може бути причетним до чогось такого, на чому його затримали, але доказів не мав. Адже до мене якось поступав сигнал від підприємців про те, що у відділі видачі дозволів на папірці комусь з них написали суму, яку вимагали за дозвіл. Я тоді провів нараду з підлеглими. Попередив їх про відповідальність і неприпустимість таких дій. Але доказів про те, що хтось з моїх підлеглих бере хабарі, не мав.

Курильчик 13 років пропрацював в екологічній установі, був заступником ще при попередньому керівнику Петру Колодичу. Я Курильчику не довіряв. Адже траплялося, що він підсовував мені на підпис сумнівні документи і мені доводилося їх повертати. Я очолюю департамент лише рік. Не виключаю, що схема отримання хабарів існувала ще до мене.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети