Другий тренінг проекту «Доступно про місцеві бюджети»

банер Доступно про бюджетиТренінг номер 2 відбудеться 18 червня 2016 року
Про перший тренінг ви можете прочитати у матеріалі ““Звідки гроші?”

Місце проведення: InfoHab ГМ ОПОРА м.Рівне вул.Словацького, 3а
Телефон для контактів: Анатолій Бондарчук, 096-9187408 zdolbunivcity@i.ua

Орієнтовна програма тренінгу:
«Бюджет громади: скільки і на що витрачається грошей»
9.00-9.30 реєстрація, кава
9.30-10.00 слово організаторам, оцінка міжтренінгового періоду Спікер: А.Бондарчук –керівник проекту «Доступно про місцеві бюджети»
10.00 – 11.30 Бюджет міста. Формуємо, затверджуємо. Спікер: С.Паладійчук – голова бюджетної комісії Рівненської міської ради
11.30-11.45 перерва
11.45-13.00 Бюджет міста. Витрачаємо кошти: куди і як, прозорість. Спікер: С.Паладійчук – голова бюджетної комісії Рівненської міської ради
13.00-14.00 обід
14.00-15.30 Бюджет району. Формуємо, затверджуємо, витрачаємо. Спікер: Л.Власюк – перший заступник голови Здолбунівської РДА, член бюджетної комісії Здолбунівської районної ради (або начальник фінансового управління Здолбунівської РДА)
15.30-15.45 перерва
15.45-17.15 Досвід залучення мешканців до формування та контролю використання бюджету на прикладі м.Здолбунів Спікер: А.Бондарчук –керівник проекту «Доступно про місцеві бюджети»
17.15-18.00 питання-відповіді, завдання на посттренінговий період. Спікер: А.Бондарчук

Нагадуємо, що програма покриває витрати на проведення тренінгу, роз даткові матеріали, харчування. Учасники самостійно оплачують витрати на проїзд.

Довідково: Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», створена у 2002 році, займається муніципальним та регіональним розвитком. Газета «Здолбунів CITY» і портал www.www.zdolbunivcity.net – створені у 2012 році і є авторитетними регіональними джерелами корисної інформації.

Даний проект «Доступно про місцеві бюджети» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети