Друга благодійна хіп-хоп вечірка у м.Дубно

afisha_hip28 липня вже вдруге в м.Дубно пройшла Благодійна хіп-хоп вечірка, на якій молоді таланти не лише декламували свої твори, а й допомагали Cиротинській Марії, у якої важке захворювання.
Цього разу артисти приїхали з Кременця, Рівного й, звичайно, Дубно. Концерт не був побудований просто на репі, окрім нього глядачі побачили Кременецьких хіп-хоперів (С.Чупляк та І.Герасимович) та почули бітбокс у виконанні NoisyBro(С.Шумілін). А також на сцені був Ulusius, який весь час підбадьорював публіку; реп-виконавці з Дубно: TIM – LEЕ, Wessels; рівняни : Призрак та Дикий Пес.
Чарівна Rivera цього разу не лише була учасником, а й одним із організаторів, після Вечірки вона поділилась своїми враженнями:

 – На твою думку, все вдалось?

 – На мою думку, все було чудово, незважаючи на те, що прийшла невелика кількість людей. Я думаю, що з кожним проведеним Благодійним концертом ми доводимо те, що у такому чудовому місті як Дубно можуть проводитись такі вечірки, тим більше благодійні. Мета була здійснена! Адже ми подарували шанс ще одній хворій дитині та довели те, що світ не без добрих людей!

 – Чи плануєте ви і надалі проводити такі вечірки у своєму місті?

 – Звичайно,будемо проводити й не одну.


– А як ви думаєте, чому люди стають байдужими до чужого горя?

 – Напевно, тому що зараз люди стали певною мірою егоїстами та не прагнуть допомагати один одному. Але я ніколи не буду втрачати надію та  віритиму в те, що в кожної людини є душа, така відкрита та щира, яка спроможна допомогти іншим!rivera

Окрім RIVERи, на вечірці ще була одна представниця прекрасної статі Іра Герасимович:

 – Ти багато виступаєш на різних заходах. Що спонукало тебе поїхати в Дубно на благодійну вечірку?

 – Я поїхала заради того, аби допомогти хворій дівчинці. Її історія мене зачепила, і я щиро співчуваю їй.

 – Як тобі в загальному вечірка? І що ти можеш побажати усім учасникам, з якими там познайомилась?

На мій погляд, вечірка була не дуже вдалою, так як прийшло мало людей. А учасникам хочу побажати стимулу, натхнення й високої планки в своїй роботі. Вони багато на що здатні, хай тільки вдосконалюють себе.hNRqcgW-vGk

Цей концерт був особливим не лише для Марії (якій допомагали цього разу), а й для кременецького хлопця Юри, або ж реп-виконавця Тайроса, який вперше у своєму житті вийшов на сцену:

– Розкажи, як це вперше стояти на сцені? Які були емоції?

– Чесно кажучи, це не зовсім нові відчуття: ніби страх, але  одночасно й радість. Мені сподобалося, і я буду продовжувати та виправляти свої помилки.

 – А де плануєш далі виступати? Чи, можливо, в тебе є якісь проекти, кліп?

 – Далі я планую писати. Продовжувати й не зупинятись, набагато краще буду готуватись, щоб не зазнати ще однієї поразки. А коли все буде виходити, то й про кліп подумаю.

 – Можливо, в тебе є якість побажання чи зауваження до організаторів/учасників?

 – Побажати хочу того, щоб такі концерти, благодійні й т.д, продовжувались. Тому що це й слухати приємно та ще й дітям допомагати – добра справа. Шкода, що мало людей нас розуміють.

 – А як, на твою думку, можна привернути увагу людей? Адже це не просто реп, а й благодійність.

 – Найголовніше –це хороша реклама.  А так як я помітив – ніхто цим не займався. От і відвідувачів було дуже мало. Людей потрібно зацікавити в цій добрій справі, тому потрібно щось нове.

Хоч вечірка не була такою успішною як минулого разу, проте хороший настрій та дружня атмосфера була присутня. Завдяки артистам у багатьох на обличчі з’являлись непідкупні та справжні посмішки, саме там прозвучала найщиріша й найсвітліша мрія: «Я хочу навчитись ходити».
Зараз у соц.мережі «Вконтакті» проводиться опитування :
Чи сподобалась вам наша вечірка?
На даний час проголосувало 29 осіб*
21 особа: «Так»
8 осіб «Ні»
Опитування ще триває.

Євгенія Шкільна, громадський журналіст,
учасник проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”IMG_7860Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети