Довідку про несудимість можна безкоштовно отримати у Здолбунівському РВ

До уваги громадян! З питань безоплатного оформлення та отримання довідок про наявність чи відсутність судимості просимо звертатись до Здолбунівського РВ УМВС України, що  за адресою: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 41.

Прийом громадян або законних представників здійснюється в кабінеті № 44 з понеділка по п’ятницю – з 14.00 год. до 16.00 год.

Запити оформляються за наявності оригінала та копії паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (свідоцтво про народження).

Запити задовольняються протягом тридцяти календарних днів.

  Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети