Досягнень ще не має, а надбавка вже є

сесія_031215 (2)Друге пленарне засідання першої сесії Здолбунівської районної ради відбулось швидко і не цікаво.

Проекти рішень головуючим не оголошувались, тому всім, хто був запрошений на сесію і не був попередньо ознайомлений з ними було неможливо зрозуміти за що голосують депутати.

І голова і заступник завдяки підтримці більшості депутатів отримали по максимуму розмір зарплати, надбавок і допомог в т.ч на оздоровлення і на вирішення соціально-побутових питань, які виплачуються разом із «відпускними». Апелювання депутата Леоніда Власюка до колег про те, що не всі в районі отримують індексацію зарплати не кажучи про допомоги на вирішення соціально-побутових питань, не мали успіху. Депутатська коаліція Аграрної партії+Укроп+Батьківщина (за виключенням О.Колінька), РПЛ+Свобода підтримали матеріальне благополуччя керівників ради.сесія_031215 (1)

Вже із завтрашнього дня ці керівники по ідеї мали б проявляти чудеса працездатності, щоб ні в одного бюджетника району не закралося крамольної думки за що ж то такі блага і з перших днів роботи.

Про оплату праці 
заступника голови 
районної ради Бухала О.П.

Керуючись пунктом 4 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», згідно з статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою визначення умов оплати праці заступника голови районної ради Бухала Олександра Павловича, районна рада
вирішила:
1. Бухалу Олександру Павловичу – заступнику голови районної ради встановити місячний посадовий оклад згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів». Індексацію проводити відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Бухалу О.П. зберегти 5 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та встановити надбавку за ранг в розмірі 130 гривень. Визначити стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 19 листопада 2015 року – 8 місяців 6 днів.
3. Бухалу О.П. встановити надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
4. Бухалу О.П. виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення при виході у відпустку та для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати кожна щорічно.
5. Виплата надбавок та матеріальних допомог, установлених пунктами 3,4 даного рішення здійснюються в межах затверджених районною радою річних видатків на оплату праці за наявності коштів.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів 

Голова ради                                      О. Дацюк

Депутатські комісії навіть не стали обговорювати. Лише Самопоміч, яка єдиною разом із поодинокими спробами від БПП Солідарність вносила якесь пожвавлення в сесію, заявила про те, що не буде приймати участь у розподілі керівних посад в комісіях і відмовилась від них, залишившись просто членами в цих комісіях.

Проект рішення по комісіях виглядає так:

Обрати постійні комісії районної ради в складі:

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей
Ковальчук Василь Васильович – голова комісії
Бондаренко Олег Володимирович – заступник голови комісії
Назаревич Валерій Васильович – секретар комісії

 Постійна комісія з питань бюджету та фінансів
Жовтанюк Ігор Богданович – голова комісії
Колінько Олександр Васильович – заступник голови комісії
Герба Олександр Володимирович – секретар комісії
Члени комісії:
Андріюк Олександр Мойсейович
Власюк Леонід Петрович
Єнич Наталія Андріївна
Ліщинський Анатолій Дмитрович
Сац Світлана Віталіївна
Щебет Ігор Петрович

Постійна комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження
Пасічник Микола Вікторович – голова комісії
Омельчук Анатолій Володимирович – заступник голови комісії

Богатько Валерій Анатолійович –
Члени комісії:
Тимощук Василь Олексійович
Сірак Юрій Борисович

   Постійна комісія з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища
Данилюк Олександр Григорович – голова комісії
Балабат Володимир Антонович – заступник голови комісії
Красовський Руслан Борисович – секретар комісії
Члени комісії:
Дрозд Павло Анатолійович
Мороз Василь Адамович
Нечипорук Володимир Васильович

 Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров я, молодіжної політики, фізкультури та спорту
Кондратюк Богдан Олексійович – голова комісії
Шадий Юрій Віталійович –
Кравчук Вадим Олександрович –
Члени комісії:
Бабич Микола Віталійович
Куляша Оксана Василівна
Марчук Ольга Валеріївна
Тимощук Володимир Іванович
Ужелін Микола Дмитрович
Яріш Олег Семенович

За організаційні і процедурні моменти поки говорити не приходиться. Повторні голосування називаються «підніміть вище руки, бо не встигли порахувати». При тому результат встигає змінюватись від «не прийнято» до «прийнято». Чи то будучи впевненим у кількості голосів чи то від незвички ведення сесії, головуючий часто ставив питання порядку денного у форматі «хто ЗА», не завжди питаючи, а хто ж проти чи утримався.сесія_031215 (3) сесія_031215 (4) сесія_031215 (5) сесія_031215 (6)

Є сподівання, що з часом навички прийдуть, але зараз навіть неозброєним оком до порозуміння і компромісів в раді ще далеко.

У «різному» голова райради привітав з наступаючим днем місцевого самоврядування, депутат Олександр Колінько висловив побажання почути на наступній сесії який стан справ у соціальному забезпеченні демобілізованих бійців АТО, а також почути позицію керівництва ради щодо децентралізації в районі.

На тому проспівали гімн і розійшлися.

Фото – прес-служба РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети