Досвід розвитку малих міст презентують у Славутичі

 УРБОФОРУМ “Малі міста України – у пошуках моделі успіху” – це захід, що поєднує традицію проведення Товариством дослідників України школи-семінару “Проблем розвитку регіонів України”, яка започаткована у 2011 році та тісної співпраці з представниками місцевого самоврядування в рамках проектів зі здійснення реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування.

 Метою заходу є вивчення та поширення практик успішних трансформацій міст України на прикладі наймолодшого міста сучасної України – Славутича та інших міст. Цільова аудиторія заходу: студенти, науковці, представники місцевого самоврядування, управлінці, активісти.

Реєстрація участі до 1 травня 2017 включно!

Від ЗС: сподіваємось міська рада і депутати повним складом на такі заходи записуються)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети