Дорожні провалля або чому робили дорогу у свято

Колоритними виглядають деякі ділянки дороги по вул.Віли. З однієї сторони височать водяні колодязі на сантиметрів 15 від поверхні дороги, з іншої сторони та ж таки дорога…провалилась. Памятаєте це та сама вулиця яку асфальтували на свято Катерини, взимку 2010 – го, в сніг?

Ось саме на ній перші провалля вже і зявились. Зважаючи на закритий переїзд в кінці вулиці, не великий рух по цій дорозі, окрім пішоходів і велосипедистів, шансів на швидке відновлення дороги у вулиці з красномовною назвою Віли, не багато. Як каже наш міський голова, після парків і скверів, гідропарку, актуальною стає програма «Місто без околиць!» Чи то околиці мають бути такі як центр, чи то центр не буде помічати взагалі околиць покаже найближче майбутне.

і пішов асфальт під землю

а тут виліз із землі, сантиметрів так на 15Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети