Дорожні пастки здолбунівських вулиць

provalla_2Найнебезпечнішою поки що ніби є перехрестя вулиць Гонти й Яворницького. Гонти, попри приписи ДАІ, не ремонтується вже 2 роки. Тепер складнощів додають ще й наступні обставини: рух по цій вулиці вантажного транспорту “Інсеко”, а також земляні роботи власників земельних ділянок, які, здається, провели каналізацію від свого будинку до міської. І на місці траншеї утворились провалля. Чи законні під’єднання до міської каналізації, чи не перевантажені машини, що везуть зернові на сушку й зберігання – ми не знаємо.

provalla_1 provalla_3 provalla_4

Знаємо, що наступним проваллям може закінчитись просідання дороги по вул.Приходька біля міського стадіону. Яму, яка там почала утворюватись, швидше за все не зміцнили із середини, а просто засипали зверху відсівом. В очікуванні зими, яка приховає під снігом це місце, водії, запам’ятайте його і будьте пильні.

provalla_5Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети