Дорогу забули відремонтувати

Після тривалоє епопеї ремонту міських доріг, місцеве ДАЇ дало відповідь на наш запит щодо стану цих доріг, з якого чітко видно що керівник КП “Здолбунівське”, яке не так давно створене у Здолбунові, зобовязувалось провести ремонт вулиці І.Гонти влітку 2012 року. Вже листопад закінчується, а дорога не зроблена, все більше розбита. Звідси два запитання:

1. Чи збирається КП “Здолбунівське” її ремонтувати чи слова керівника  це пуста балачка в розрахунку на те що заговориться, забудеться?

2. Чи слідкує ДАЇ за своїми відповідями і чи контролює що і до коли мало бути зроблене. А то так і до вас самих зі сторони вул.Грушевського тільки на катері можна буде допливсти з такими господарями, що ремонтують і утримують дороги у нашому місті.

Це саме КП Здолбунівське претендує у 2013 році на 600 тис.грн для експлуатаційного утримання доріг міста, 180 тис.грн на зимове утримання доріг (хоча правильніше утримання доріг у зимовий період), а також кошти на ремонт вуличного освітлення, придбання контейнерів, 99 тисяч для обслуговування кладовищ. Чим так прийшлося до двору КП Здолбунівське, що на нього перепаде близько 1 млн.грн?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети