Дорогу всипали у 7 місцях склом

Два дні по вул.Мартинівка і Щепкіна лежать купи скла, яке навмисно розбито так, що об’їхати його важко і зупинись прибрати – то треба не хвилину часу та і не голими ж руками. Як розповів один із місцевих жителів, що їхав велосипедом за продуктами д магазину, він на цій ділянці нарахував 7 розбитих куснів скла.

  • Я тільки камери нові на велосипед поставив, а тут якесь пацаняччя понабивало того скла, що не пройти не проїхати. І ніхто ж його прибирати не збирається, а скоро коні на городи поїдуть, то ще й замаскують все що є на дорозі :)

Думається, що в період ямкових ремонтів, які проводяться за 100 метрів від розбитого скла, ті ж дорожники допоможуть прибрати скло, якщо цього не може зробити власник дороги, чи той хто її обслуговує. А такий шанс цим повідомленням ми їм даємо. Будь-ласка!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети